Komentari 20

Juve remizirao s Atalantom: Mandžukić odigrao cijeli susret

1

Domaćin je bio bolji u prvom poluvremenu i na poluvrijeme je otišao s prednošću. No, Juve je u nastavku krenuo odlučnije i stigao do preokreta. Atalanta je uspjela zabiti u zadnjim trenucima

Juventus je u gostima kod Atalante odigrao 2-2.

Domaćini su puno bolje odigrali prvo poluvrijeme u kojem su imali konkretnije prilike od gostujuće momčadi, a prvi pogodak zabili su u 45. minuti kada je Conti zabio u Buffonovu mrežu.

U nastavku su Allegrijevi igrači istrčali puno odlučniji, a to se odmah odrazilo i na igru. Nakon jednog ubačaja Juventusa, Spinazzola je glavom skrenuo loptu u svoju mrežu za 1-1. Juventus je tada krenuo i po potpuni prekoret, a vratar Atalante Berisha bio je odličan i spriječio je većinu njihovih pokušaja, ali je u 83. bio nemoćan. Pjanić je nabacio, a Dani Alves je sam na drugoj stativi spremio loptu u mrežu.

Ipak, nakon jedve gužve pred golom Buffona, Freuler je zabio za konačnih 2-2.

Mandžukić i Pjanić odigrali su cijelu utakmicu, a BiH reprezentativac ubacio je i loptu u šesnaesterac kod autogola domaćih.

Juventus je tako povećao svoju prednost pred Romom na devet bodova dok je Atalanta ostala na petom mjestu.