Komentari 71

Ma kako je ovo uspio? Bencun s 2 metra pogodio dvije stative

Ma kako je ovo uspio? Bencun s  2 metra pogodio  dvije stative
7

Hajdukov napadač samo je trebao poslati loptu u praznu mrežu. Umjesto toga pogodio je desnu stativu, lopta mu se vratila, a on ju je poslao u lijevu stativu...

Hajduk je na slavljenički dan pobijedio Slaven Belupo 2-0 pred više od 15.000 navijača na Poljudu. "Farmaceutima" su zabili Tino Sušić i Zoran Nižić.

Pomalo je nevjerojatno kako to nije uspjelo Marku Bencunu.

Hajdukov napadač promašio je nešto o čemu će se još dugo pričati. Bencun je bio na svega dva metra od gola, golman Belupa bio je na travi, a Bencun prvo pogađa desnu stativu, lopta mu se vraća u noge, a on ju je proslijedio ravno u lijevu stativu.

Hajduk je u tim trenucima vodio 1-0. No nisu Splićani kažnjeni za taj promašaj. Zoran Nižić je zabio glavom za 2-0 devet minuta nakon toga.

- Šteta što se Marko Bencun nije nagradio golom. Bio je dobar svih 90 minuta, tehnički i taktički. Vraćao se i u obranu. S njim dobivamo na širini - rekao je trener Hajduka Damir Burić o Bencunovoj igri protiv Slaven Belupa.