Komentari 16

Antolić: Nismo se dobro snašli; Bradarić: Zaslužili smo slaviti

1

Bili smo bolji. Puno smo šansi imali. Šteta za ovaj gol na kraju, rekao je Mario Gavranović nakon derbija između Rijeke i Dinama. Ni jedni ni drugi nisu u potpunosti zadovoljni...

Bili smo bolji. Puno smo šansi imali. Šteta za ovaj gol na kraju. U prvome poluvremenu smo trebali voditi s par razlike, rekao je Mario Gavranović, jedan od najboljih igrača Rijeke, nakon remija protiv Dinama na Rujevici (1-1).

Dinamovci su bili sretni zbog boda, ali svjesni su kako nisu odigrali pravu utakmicu.

- Cijeli tjedan smo se pripremali i trenirali da uzmemo tri boda, a na kraju trebamo biti sretni s bodom. Nismo se dobro snašli, definitivno nismo bili pravi u prvih 45 minuta - rekao je Domagoj Antolić.

Filip Bradarić odigrao je još jednu dobru utakmicu.

- Tužni smo jer smo zaslužili pobjedu. Tri-četiri igrača su u svlačionicu ušla šepajući, dali smo sve od sebe. Trebali smo dobiti, Dinamo je spašavao Livaković. Vjerujem da ce i Dinamo kiksati do kraja prvenstva - rekao je Filip Bradarić.

Izjave igrača Dinama nakon derbija Rijeka-Dinamo Reporter: Antonio Bevanda

Posted by 24sata on 8. travnja 2017

Izjave kapetana Dinama Domagoja Antolića Reporter: Antonio Bevanda

Izjave igrača utakmice Soudanija i Dinamova stopera Leškovića Reporter: Antonio Bevanda