Komentari 13

Asistencija Vrsaljka u pobjedi Intera! Nerazzuri dobili Empoli

1

U 19. kolu Serie A Inter je slavio u gostima kod Empolija s 1-0, a asistenciju za pogodak je ubilježio hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko.

Vrsaljko je jedini od Hrvata u Interu započeo utakmicu, a u 72. minuti je na njegov ubačaj Keita Balde zabio pobjednički gol. Ivan Perišić je ostao na klupi, a Marcelo Brozović nije bio u zapisniku.

Napokon je Vrsaljko povezao nekoliko utakmica u nogoma, čini se da su problemi s koljenom iza njuega. Neumorno je ordinirao po desnom beku, radio ono zbog čega je i doveden ovo ljeto iz Atletico Madrida.

Do pobjede je došla i Roma, koja je tek u drugom dijelu s dva gola slavila kod Parme. Golove su zabili Cristante i Under. Lazio i Torino su odigrali 1-1, a Milan Badelj je ostao na klupi rimskog sastava.

Daleko najviše golova bilo je u Sassuolu gdje je domaćin izgubio od Atalante s čak 2-6. Tri gola postigao je Slovenac Josip Iličić, a za Atalantu je cijelu utakmicu odigaro Mario Pašalić.  Udinese je u Udinama slavio protiv Cagliarija s 2-0.

Andrija Balić je ušao u igru u 79. minuti kod domaćina, Filip Bradarić odigrao je cijelu utakmicu za goste, Darijo Srna je izašao u 76. minuti, a Marko Pajač ušao u 62. minuti. Genoa i Fiorentina su odigrali 0-0, a Marko Pjaca je za goste ušao u igru u 83. minuti.

Vodeći Juventus sada ima 53 boda, drugi je Napoli sa 41, a treći Inter sa 39 bodova.