Komentari 24

Atalanta uoči Zagreba izborila pobjedu golom u 90. minuti

Atalanta uoči Zagreba izborila pobjedu golom  u 90. minuti
1

Nakon tri kola Serie A Atalanta ima šest bodova. Pašalić je u pobjedi 2-1 kod Genoe igrao 56 minuta, a pobjedu je donio najskuplji igrač Zapata golom u nadoknadi

Poslao je Gian Piero Gasperini na teren najjaču postavu, u Serie A ipak nema takvu privilegiju bodove osvajati s pričuvnom momčadi, odmarati igrače, kao što si u HNL-u može priuštiti (iako uz rizik!) Nenad Bjelica.

01:46

I do druge pobjede u sezoni Atalanta je došla golom u sudačkoj nadoknadi. U Genovi je prvi Dinamov suparnik u Ligi prvaka pobijedio Genou 2-1. Pred očima Bjeličinih pomoćnika.

Atalanta je bila bolja, Mario Pašalić imao je dvije dobre šanse u prvom dijelu, a povela je u 64. minuti golom Luisa Muriela iz penala.

No, u 90. minuti Genoa je izjednačila, također s bijele točke, pogodio je Domenico Criscito.

Da bi u nadoknadi najskuplji igrač gostiju Duvan Zapata ipak odnio bodove u Bergamo.

Pašalić je zamijenjen u 56. minuti, a za Atalantu su igrali: Gollini - Toloi, Djimsiti, Masiello - Hateboer, Freuler, Pašalić (od 56. De Roon), Gosens - Gomez; Iličić (od 60. Muriel), Zapata.