ATP Ulazna lista: Ivi Karloviću renking karijere

3

Ivo Karlović je pobjedom u Nottinghamu napredovao za 16 mjesta i sad je 45. sa 747 bodova. Ljubičić se pomakao je 12. (1940)

Hrvatski tenisač Ivo Karlović nakon osvojenog turnira u engleskom Nottinghamu napredovao je za 16 mjesta na ATP ulaznoj listi i sad je 45. igrač svijeta. Ivan Ljubičić se pobjedom na turniru u Hertogenboschu pomakao za jedno mjesto na i sad se nalazi na12. mjestu. Mario Ančić je pao za tri mjesta i sad je 26. (1015). Najmlađi hrvatski Davis Cup reprezentativac Marin Čilić nalazi se na 101. mjestu (425) dok je Roko Karanušić 149. (285). Prvi je i dalje Švicarac Roger Federer sa 7290 bodova, a Rafael Nadal je drugi sa 5225 bodova. Na listi za prvaka Ivan Ljubičić je na sedmom mjestu s 265 bodova, Karlović je 24. (126), Ančić je na 81. mjestu (33), a Marin Čilić je 19. Prvi je Španjolac Rafael Nadal sa 746 bodova. ATP ULAZNA LISTA: 1. (1) Roger Federer (Švi) 7290 2. (2) Rafael Nadal (Špa) 5225 3. (3) Andy Roddick (SAD) 3055 4. (4) Nikolaj Davidenko (Rus) 3040 5. (5) Novak Đoković (Srb) 3010 6. (6) Fernando Gonzalez (Čile) 2780 7. (7) Tommy Robredo (Špa) 2200 8. (8) Andy Murray (VBr) 2085 9. (9) James Blake (SAD) 2075 10. (10) Tommy Haas (Njem) 1960 12. (13) IVAN LJUBIČIĆ (HRV) 1940 26. (23) MARIO ANČIĆ (HRV) 1015 45. (61) IVO KARLOVIĆ (HRV) 747 101.(101) MARIN ČILIĆ (HRV) 425 149.(149) ROKO KARANUŠIĆ (HRV) 285