Komentari 11

Babo dao 18, ali nije išlo protiv Embiida, Šarić imao 11 poena

1

Philadelphia je dobila Indianu 106-89, a Joel Embiid bitku protiv najboljeg u redovima gostiju, Bojana Bogdanovića. Šarić je s Minnesotom dobio New York Knickse, a Bender i Phoenix su srušili Golden State

New York Knicksi nisu bili zahtjevan protivnik Minnesoti koja je i bez najboljih igrača pobijedila 103-92. Nisu igrali Karl-Anthony Towns i Andrew Wiggins, ali zato jest Dario Šarić koji je u 21 minuti na parketu zabio 11 poena uz četiri skoka, dva dodavanja i jednu osvojenu loptu. Marija Hezonje nije bilo kod New Yorka već šesto utakmicu zaredom.

Dragan Bender je još jednom krenuo u prvoj petorci Phoenix Sunsa koji je nakon gotovo pet godina uspio pobijediti Golden State Warriorse. Phoenix je slavio sa 115-111, a Bender je u 15 minuta na terenu dao dva poena, imao šest skokova i jednu blokadu. Devin Booker bio je najraspoloženiji, utakmicu je završio s 37 koševa.  Warriorsima nije bilo dovoljno 28 poena Klaya Thompsona i 25 koliko je ubacio Kevin Durant.

Dogodilo se i to. Houston Rocketsi su pobijedili Dallas Maverickse 94-93, a James Harden po prvi put nakon 43 utakmice nije bio najbolji strijelac svoje momčadi! Hardena, koji je ubacio 20 poena, uspio je skinuti Eric Gordon za šest poena. Najbolji u redovima Dallasa bio je Luka Dončić sa 19 poena, 15 skokova i devet asistencija. Dallas je imao posljednji napad za pobjedu na utakmici, ali su se igrači Houstona uspjeli obraniti.

San Antonio Spursi su dobili Milwaukee Buckse sa 121-114 preokretom u trećoj četvrtini utakmice. LaMarcus Aldridge je ubacio 29 poena, DeMar DeRozan ubacio je 28, a kod Milwaukeeja najbolji je bio Giannis Antetokounmpo s 27 koševa.

U ranijem terminu Philadelphia je dobila Indianu 106-89, a Joel Embiid bitku protiv najboljeg u redovima gostiju - našeg Bojana Bogdanovića. Kamerunac je ubacio 33 poena i 12 skokova, a Bogdanović se zaustavio na 18 uz dva dodavanja i pet skokova.