Komentari 38

Bale igrao, Modrić asistirao, a Roma osvojila najnoviji turnir

4

Eikasna večer u Rimu osvajača novog pokala dobila je tek nakon izvođenja jedanaesteraca, a tu je nesretnik bio baš Marcelo pogodivši prečku u petoj seriji

Sjajnih 40 minuta vidjeli su navijači na Olimpicu gdje je u okviru novoizmišljenog turnira imena Mabel Green Cupa Romi u goste stigao Real Madrid. I već u 16. minuti poveo kada je Luka Modrić sjajno uposlio Marcela.

Bila je to najava efikasne večeri u Rimu koja je osvajača tog pokala dobila tek nakon izvođenja jedanaesteraca, a tu je nesretnik bio baš Marcelo pogodivši prečku.

Bale ušao

Rimljani su izjednačili u 34. minuti preko Perottija, da bi Casemiro u 39. vratio goste u vodstvo. Samo minutu kasnije Džeko je zabio za 2-2, tada nitko nije vjerovao da će to biti i posljednji gol na utakmici.