Komentari 179

Barcelonu su pokrali u Sevilli: Pogledajte ovaj nepriznati gol!

7

La Liga nema gol tehnologiju pa se događaju nevjerojatne stvari poput ove u Sevilli gdje Barceloni nisu priznali gol iako je lopta bila barem metar unutra. Katalonci su ipak izvukli remi u 90. minuti

Barcelona je imala šansu barem na nekoliko sati zasjesti na vrh La Lige, ali je odigrala samo 1-1 u Sevilli. Betis je vodio 1-0, a Barci nakon toga nisu priznali gol iako je lopta bila barem metar unutra. Suarez je ipak spasio Katalonce u 90. minuti.

Prvi bod nakon pet godina

Barca je na gostovanje kod Betisa stigla sa sedam uzastopnih pobjeda protiv tog kluba. No odigrali su ispod svake razine utakmicu koja im je mogla donijeti vrh La Lige. Treba i odati počast Betisu koj je odigrao sjajnu utakmicu.

Betis je prvi put nakon pet godina uzeo bod Barceloni, ali bio je i na pragu prve pobjede protiv Katalonaca u devet dugih godina čekanja. Betis je trebao voditi i ranije od 75. minute i gola koji je zabio Alegria jer je prije tog gola, u razmaku od nekoliko minuta pogodio prečku pa stativu. Sreća im se ipak osmjehnula.

Kad je Barcelona stavila sve na napad Betis je imao zicer svih zicera. Castro je išao sam na Ter Stegena, ali nije zabio Kazna je stigla u 90. minuti kad je Luis Suarez zabio na asistenciju Messija. Rakitić je odigrao cijelu utakmicu.

Osim one nevjerojatne pogreške i nepriznatog gola, čini se kako je sudac propustio svirati i čisti penal za Barcelonu zbog ovog starta na Neymaru.

Bit će još dosta priče o ovoj utakmici...