Komentari 62

Bayern nakon 10 min. gubio 3-1 i slavio, spasio se Augsburg

4

Bayern je u najjačem sastavu igrao protiv Borussije M., bila je to generalka za LP iduće subote. Nakon 10 minuta gubili su 3-1! Onda je Franck Ribery imao show

Nakon devet mjeseci završila je Bundesliga. Danas je odigrano posljednje 34. kolo, a bilo je nekoliko nepoznanica, tko će u kvalifikacije za Ligu prvaka i tko ispada iz lige.

Ausgburg je s 3-1 pobijedio Greuther Fürth i osigurao opstanak drugu godinu zaredom. U doigravanje za opstanak će Hoffenheim, usprkos pobjedi u Dortmundu. Ispala je Fortuna koja je bila u najboljoj situaciji. Oni su uvjerljivo izgubili na gostovanju u Hannoveru.

Schalke je u izravnom dvoboju za LP pokazao snagu, pobijedili su Freiburg na njihovom travnjaku 2-1.

Bayern je u najjačem sastavu igrao protiv B. Monchengladbach, bila je to generalka za Wembley iduće subote. Nisu dobro otvorili susret, nakon 10 minuta su gubili 3-1! No, onda je krenuo Ribery show. Franck je od 19. do 59. minute zabio dva gola i asistirao Robbenu za novu pobjedu. Mario Mandžukić igrao je do 75. minute kada ga je zamijenio imenjak Gomez.

Thomas Schaaf porazom se oprostio od Bremena, 14 godina sjedio je na klupi Werdera.

• Liga prvaka: Bayern, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen
  • Kvalifikacije za LP: Schalke
  • Europska liga: Freiburg, Eintrach Frankfurt
  • Doigravanje za opstanak: Hoffenheim
  • Ispali iz Bundeslige: Fortuna Düsseldorf, Greuther Fürth