Komentari 19

Benko s dva gola donio bod Rijeci i 'ukrao' slavlje Slavena

8

Gosti su na Kantridi dva puta vodili, no tu je prednost oba puta anulirao Leon Benko i tako sačuvao bod svojoj momčadi i pokvario slavlje Slaven Belupa...

U posljednjoj utakmici 18. kola 1. Hrvatske nogometne lige Rijeka i Slaven Belupo na Kantridi su odigrali 2-2, a više žala za čitavim plijenom mogu imati igrači Slavena koji su dva puta vodili, no tu je prednost oba puta anulirao Leon Benko

Goste je u vodstvo doveo Matoš u 31. minuti nakon kornera Raka da bi pet minuta prije kraja poluvremena izjednačio Benko udarcem glavom.

U 63. minuti utakmice Rak prihvaća jednu odbijenu loptu i zabija za novo vodstvo gostiju, no šest minuta prije kraja susreta ponovno Leon Benko pogađa mrežu i spašava bod Rijeci.

Spomenimo i kako je Armada na tribini ponovno razvila koreografiju koju im je na utakmici Europa lige zabranila UEFA.

Armada: Nekad je nogomet bio život; Uefa: Skidajte to dolje!