Komentari 8

Benteke prekinuo niz poraza Ville, novo slavlje ''svetaca''

4

Southampton je pred nešto manje od 30.000 gledatelja na St. Mary's stadionu protiv Crystal Palacea ostvario 15. pobjedu sezone golom Manéa u 83. minuti...

Engleski Premiership ovaj nam je utorak ponudio tri utakmice 28. kola. Aston Villa ostvarila je prvu pobjedu u prvenstvu nakon sedam poraza u nizu. Pred preko 31.000 gledatelja na Villa Parku svladan je West Bromwich Albion 2-1 za tri boda koja bi Villu mogla izvući iz zone ispadanja. Poveli su domaćini u 22. minuti kada je Gabriel Agbonlahor na glavom spuštenu loptu Bentekea pobjegao obrani gostiju, a za 1-1 strijelac je bio Berahino u 66. minuti susreta. I kada se činilo da će utakmica završiti remijem, sudac Jonathan Moss je dosudio prekršaj Bena Fostera u šesnaestercu i pokazao na bijelu točku. Iz penala je precizan Benteke za erupciju slavlja na Villa Parku

Hull City je pred domaćim navijačima odigrao 1-1 protiv Sunderlanda. Domaćini su poveli golom N'Doyea u 15. a izjednačio je Rodwell u 77. minuti utakmice. Nikica Jelavić nakon lakše ozljede i kraće pauze igrao je do 73. minute susreta.

Southampton je pred nešto manje od 30.000 gledatelja na St. Mary's stadionu protiv Crystal Palacea ostvario 15. pobjedu sezone i to zahvaljujući golu Manéa u 83. minuti susreta. 'Sveci' su s ova tri boda privremeno pretekli Liverpool na petom mjestu na ljestvici te došli na samo bod zaostatka od četvrtoplasiranog Manchester Uniteda i dva boda manje od trećeg Arsenala. Momčad Ronalda Koemana sljedeći susret igra tek 15. ožujka na gostovanju kod Chelseaja