Komentari 8

Biliću se slomilo srce: Izbacio bivši klub, Krovinović odličan

1

WBA je izbacio West Ham, Filip Krovinović igrao je sjajno prije nego je zamijenjen u 74. minuti dok je Ivan Šunjić igrao za Birmingham protiv Coventryja (0-0)

Hrvatski menadžer Slaven Bilić u subotu je imao neugodan zadatak u šesnaestini finala FA kupa. Sa svojim sadašnjim klubom West Bromwich Albionom, koji je vodeći u Championshipu, gostovao je kod bivšeg kluba West Hama te na koncu slavio s minimalnih 1-0 golom Conora Townsenda u 9. minuti.

00:05

Za WBA hrvatski veznjak Filip Krovinović igrao je do 74. minute, pruživši vrlo dobru partiju, a u 17. minuti mogao je i zabiti, ali je njegov pokušaj glavom bio neprecizan. Bilićeva momčad zadnjih je 20 minuta imala igrača manje jer je crveni karton dobio Semi Ajayi

Bivši Dinamov veznjak Ivan Šunjić, koji nosi dres drugoligaša Birmingham Cityja, odigrao je svih 90 minuta u susretu protiv trećeligaša Coventry Cityja, a utakmica je završila 0-0 pa će se ponovljena igrati u Birminghamu.

Mourinhov Tottenham je u gostima kod Southamptona poveo golom Heung-Min Sona (58), ali domaćini su uspjeli izjednačiti u završnici susreta pogotkom Sofiana Boufala u 87. minuti.

Rezultati šesnaestine finala FA kupa:

• Brentford (II) - Leicester 0-1    (Iheanacho 4')
  • Southampton - Tottenham 1-1 (Boufal 87'/ Heung-Min Son 58')
  • Millwall (II) - Sheffield United 0-2 (Bešić 62', Norwood 84')
  • Reading (II) - Cardiff City (II) 1-1 (Meite 8'/ Paterson 5')
  • West Ham - West Bromwich Albion (II)  0-1 (Conor Townsend 9')
  • Burnley - Norwich 1-2 (Pieters 72'/ Hanley 53', Drmić 57')
  • Coventry City (III) - Birmingham City (II) 0-0
  • Newcastle - Oxford United (III)    0-0
  • Portsmouth (III) - Barnsley (II) 4-2 (Close 37', Marquis 45+1', Curtis 62', Burgess 76'/ Woodrow 60', Chaplin 90+1')