Komentari 6

Drama na Maksimiru: Bjelici crveni, Dinamo bez trenera...

1

Dinamo drži Viktoriju na konopcima (2-0) nakon maestralnog prvog poluvremena, ali u nastavku će se morati snalaziti bez Nenada Bjelice na klupi jer je dobio crveni karton kad je pokušao uzeti loptu igraču Viktorije

Milan Havel iz Viktorije brzo je pokušao izvesti aut, ali pravovremenim startom spriječio ga je, Nenad Bjelica?! Da, dobro ste pročitali, trener Dinama uključio se u igru, Dinamo je imao i svog 13. igrača jer ih 12. nosi s tribina.

Ipak, sudac Kovacs odlučio je kako je ovaj start Bjelice za crveni karton i trener Dinama ostatak će utakmice morati gledati s tribina.

Nedavno je izjavio Bjelica kako njegovim nogometašima ni ne treba trener, već da su oni spremni za pobjedu. 'Modri' će to imati prilike pokazati u drugom poluvremenu kad će ih s klupe voditi pomoćni treneri Rene Poms i Nino Bule.

- Sad ćemo se dogovoriti što ćemo, Rene će voditi, a Bjelica će telefonirati - objasnio je Nino Bule na poluvremenu.

Dinamo ima veliku prednost nakon prvih 45 minuta (2-0), a u drugom će poluvremenu ići po osiguranje velikog slavlja na Maksimiru.