Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Briljantan prvijenac Petkovića! Zavaljao je Tunižanina pa zabio

None Foto: Nova TV 5

Bruno Petković zabio je prvi gol za hrvatsku nogometnu reprezentaciju u trećem nastupu. Igrala se 47. minuta kad je proigravanje Milana Badelja pretvorio u izjednačujući gol u Varaždinu

Nakon vrlo slaboga prvog poluvremena u Varaždinu protiv Tunižana, Hrvatska se početkom nastavka probudila. Već u drugoj minuti nastavka "vatreni" su izjednačili rezultat protiv sudionika Afričkog kupa nacija. Bruno Petković zabio je prvijenac u trećem nastupu.

Akciju je pokrenuo Mateo Kovačić dodavši Milanu Badelju koji je majstorski podvalio loptu napadaču Dinama.

Petković je pokazao zašto je zavrijedio poziv u reprezentaciju nakon sjajnih igara u dresu "modrih" ovog proljeća. Zavaljao je stopera gostiju Dylana Bronna pa u padu pogodio desnom nogom od desne stative u mrežu.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.