Komentari 249

Tottenham ide dalje! VAR uzeo prolaz Cityju u nadoknadi...

1

Golove su zabijali Sterling, Silva, Aguero, Son, a Tottenhamov as bio je Fernando Llorente. Briljantne prilike imali su Gündogan, Aguero i društvo, no Lloris je branio nemoguće

Tottenham je prošao u polufinale Lige prvaka u nevjerojatnoj utakmici na Etihadu! 'Građani' su slavili 4-3, no bilo je to nedovoljno pa su Spursi prošli golom u gostima!

Načeo je goste odmah Sterling u četvrtoj minuti, a onda je Son započeo pravu golijadu! S 1-0 u tri je minute Korejac okrenuo rezultat na 2-1 za Tottenham!

No sreća nije dugo trajala... Odmah u 11. minuti, niti 60 sekundi nakon Sonovog drugog gola, Bernardo Silva zabija za 2-2!

Utakmica se onda primirila narednih nekoliko minuta, a onda opet Sterling! U 21. minuti donosi eksploziju na Etihadu i rezultat 3-2.

Nakon toga je nastupilo poduže zatišje, Hugo Lloris skidao je nevjerojatne stvari Cityjevim igračima, a onda je na scenu stupio Sergio Aguero! Zabio je Argentinac u 59. minuti za 4-2 i odveo City korak do polufinala. No Fernando Llorente imao je druge planove!

Zabio je gol iz ubačaja, i to - rukom! No gol je bio regularan s obzirom na to da je ruka bila u dozvoljenom položaju. City je nastavio prijetiti, promašivao sve i svašta, a odličnu priliku pretkraj utakmice imao je Gündogan, no promašio je. U trećoj minuti nadoknade Sterling je zabio gol za hat-trick i prolaz dalje, stadion u Manchesteru eksplodirao je, Guardiola se ozario od sreće... A onda se opet ukazao VAR! I uništio sve nade domaćina. Poništen je gol, a City je ispao iz Lige prvaka ukupnim rezultatom 4-4, no Tottenham ide dalje zbog više golova u gostima.

Spurse će u polufinalu čekati ovogodišnja europska senzacija, Ajax.