Ćorić je izgubio u Monte Carlu

Hrvatski tenisač Borna Ćorić poražen je u 2. kolu zemljanog ATP Mastersa u Monte Carlu od Nijemca Jan Lennarda Struffa 6-7 (2), 1-6. Ćorić (ATP-33) je izgubio od osam mjesta bolje rangiranog protivnika za sat i pol igre.

Statistika susreta Ćorić-Struff

Borna je u prvom setu nadok nadoknadio zaostatak od 1-4 uz dva izgubljena servisa, a kod 6-5 je propustio set loptu. Set je otišao u tie-break gdje je,nakon 2-2, Struff dobio pet poena u nizu, a slično se dogodilo i u drugom setu gdje je Borna izjednačio na 1-1, a potom nestao s terena.

Ćorić je u meču imao jedan as-servis i tri dvostruke pogreške, a spasio je samo jednu od pet lopti za obrat. Bio je ovo njihov sedmi međusobni meč i peta pobjeda Struffa.