Komentari 37

Čudesni Salah srušio Watford, 'redsi' su daleko ispred Cityja

1

Gol slabijom nogom u rašlje pa petom na samom kraju susreta. Sjajni Mohamed Salah donio je novu pobjedu Liverpoolu, koji je sada opasno pobjegao Leicesteru i Manchester Cityju

Jedan gol ljepši od drugoga. Sjajni Mohamed Salah izborio je veliku pobjedu Liverpoola nad Watfordom 2-0 postigavši oba gola te 'redse' u 17. kolu Premier lige gurnuo na velikih 11 bodova prednosti od drugog Leicestera i čak 17 od trećeplasiranog Manchester Cityja.

Lovren slavi Ligu prvaka 01:14

Bio je to osmi gol Egipćanina protiv Watforda, drugim riječima nikome u top 5 liga nije utrpao više nego 'stršljenima'.

Prvi je postigao u 38. minuti nakon odlične Maneove lopte u prostor, istrčao kontru i prebacio se na slabiju, desnu nogu te sjajno plasirao loptu u gornji lijevi kut kao što to inače radi lijevicom na suprotnoj strani terena.

Bio je to period utakmice kada je Watford odigrao vjerojatno najboljih pet minuta u cijelom susretu, no majstoru kao što je Salah potrebno je tek toliko da pokaže koliko zna.

Liverpool je imao 1-0 sve do 90. minute kada je Salah na asistenciju Origija zabio fenomenalan gol petom. Belgijac je pucao traljavo, lopta mu je prešla preko noge i sasvim slučajno asistirao Salahu koji se odlično snašao i loptu petom poslao u mrežu.

Egipćanin je stajao vrlo blizu gol-aut linije pa je sudac Andre Marriner posegno za VAR-om koji je u dvojbenoj situaciji pokazao da je gol regularan.

Dejan Lovren nije konkurirao za nastup zbog ozljede mišića.