Komentari 79

Čudesni Vidal izgurao Raketu: Espanyol izjednačio u 88. min!

1

Espanyol je poveo, Barca je preokrenula pa ostala s igračem manje nakon što je De Jong zaradio isključenje. Uzbudljivu utakmicu začinio je kineski veznjak Lei Wu golom za izjednačenje u 88. minuti

U gradskom derbiju posljednji Espanyol je 19. kolu na svojem stadionu odigrao 2-2 protiv Barcelone, a remi domaćinu donio je kineski veznjak Lei Wu u 88. minuti. Bila je to sjajna utakmica s puno uzbuđenja u kojoj je Ivan Rakitić bio najslabija karika pa je zamijenjen već na poluvremenu.

00:14

Espanyol je poveo golom Davida Lopeza u 23. minuti. No, u drugom poluvremenu uslijedio je veliki preokret. Luis Suarez je fantastično pogodio u 50. minuti za 1-1, a u 59. odlično vanjskom asistirao Arturu Vidalu, koji je glavom zabio za prednost Barcelone 2-1. Ustvari, Barca je proigrala onda kada je Čileanac ušao u igru.

U 75. minuti Barca je ostala s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Frenkie de Jong. To je igračima Espanyola bio znak za opći napad i u 88. minuti kineski veznjak Lei Wu, koji je ušao u igru 14 minuta ranije, pogodio je za konačnih 2-2.

Ivan Rakitić odigrao je prvo poluvrijeme za gosta, ali bio je jedan od najgorih igrača na travnjaku pa ga je Ernesto Valverde ostavio u svlačionici na poluvremenu, a umjesto njega uveo Artura Vidala.