Komentari 359

Atletico, pa-pa: Ronaldo zabio hat-trick i odveo Juve dalje!

1

Teško je 90 minuta braniti dva napadača jaka u igri glavom, Mandžu i Ronalda... I odmah se to pokazalo u 27. minuti kada je prvi gol glavom zabio CR, a tako se nastavilo i dalje

Juventus je s uvjerljivih 3-0 slavio protiv Atletico Madrida u Torinu i prošao u četvrtfinale Lige prvaka!

Heroj pobjede bio je Portugalac Cristiano Ronaldo, koji je zabio hat-trick.

Od početka utakmice stara dama bila je dominantnija momčad, a veliki problem za Atletico bili su ubačaji koji su u njihov šesnaesterac stizali sa svih strana. Teško je 90 minuta braniti dva napadača jaka u igri glavom, Mandžu i Ronalda... I odmah se to pokazalo u 27. minuti kada je prvi gol glavom zabio CR!

Champions League - Round of 16 Second Leg - Juventus v Atletico Madrid

Na predah se otišlo s 1-0, a odličnu priliku, najbolju na utakmici za Atletico, krajem poluvremena imao je Morata, no bio je neprecizan.

U nastavku - opet ista priča. Juve dominira, Ronaldo zabije gol glavom u 48. minuti, a na prednosti 2-0 Simeone se uhvatio ofenzivnih poteza kako bi pokušao uhvatiti gol u gostima koji bi praktički staru damu stavio u lijes. Ipak, nije mu uspjelo, Juve je dominirao, a onda je Bernardeschi, koji je dominirao cijelu utakmicu, fenomenalno prošao po lijevoj strani, ušao u prostor i izvukao penal u 86. minuti!

S lakoćom ga je realizirao Cristiano i odveo Juventus korak dalje...

Mario Mandžukić igrao je većinu susreta, no u 80. minuti zamijenio ga je Moise Kean koji je dvije minute nakon ulaska u igru imao fenomenalnu šansu za zaključiti okršaj, no promašio je...