Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Dinamo je junački pao: Raheem džoker, 'modri' mogli i do boda

None Foto: CARL RECINE 14

Dinamo je dugo držao 'nulu' na Etihadu, ali ulaskom Raheema Sterlinga City je dobio 'novu dimenziju' u igri. Zabio je Raheem u 66. minuti pa je u 90. zabio i Foden kad je Dinamo ganjao remi

Izabranici Nenada Bjelice mogu uzdignute glave napustiti travnjak Etihada. Odlično su se držali protiv jedne od najboljih momčadi na svijetu koja ih je slomila u 66. minuti, a na kraju iz kontre zabila i za 2-0 (0-0). Pep Guardiola nije dugo mogao pronaći rješenje za odličnu obranu Dinama, ali Raheem Sterling ipak je klasa za sebe.

Od prvog sučevog zvižduka 'građani' su preuzeli inicijativu i po bokovima pokušavali slomiti Dinamo. Nije uspijevalo Pepovoj mašineriji doći do ozbiljnije prilike u prvih petnaestak minuta pa su 'modri' dobili dodatni vjetar u leđa nakon početne nervoze. Tad je uslijedilo nekoliko odličnih lopti Davida Silve, a Sergio Agüero pravio je pomutnju u Dinamovoj obrani koja je ipak na kraju izlazila kao pobjednik.

Champions League - Group C - Manchester City v GNK Dinamo Zagreb | Autor: ANDREW YATES Foto: ANDREW YATES

Velike zasluge za 'nulu' u prvom dijelu ima i Dominik Livaković koji je izašao 'oči u oči' s Agüerom i pročitao Argentinca. U 21. minuti je nakon odlične akcije prečku zatresao Ilkay Gundogan, a nakon toga uspjeli su malo smiriti igru izabranici Nenada Bjelice i posložili se u obrani.

Do poluvremena nije bilo opasnijih šansi i s velikom 'nulom' otišlo se na odmor. U nastavku je uraganski krenuo City, a Pep Guardiola shvatio je da mora ubaciti najbolje što ima - Raheema Sterlinga. I Englez mu se zahvalio na najbolji mogući način. Nekoliko je puta probio lijevu stranu i Petra Stojanovića, a zatim je odlično reagirao u petercu na dodavanje Mahreza i zabio za vodstvo 'građana'

Champions League - Group C - Manchester City v GNK Dinamo Zagreb | Autor: CARL RECINE Foto: CARL RECINE

Dinamovci se tada nisu predavali, Bjelica je ubacio Gojaka, Gavranovića i Atiemwena, želio je taj bod na Etihadu. Mogao je Dinamo zabiti da je Petković produžio loptu na desnu stranu za Danija Olma u jednoj kontri, ali odlično ga je pročitao Otamendi. Otvorili su se 'modri' u posljednjim trenutcima utakmice i to ih je koštalo još jednog gola u posljednjoj minuti kad je zabio mladi Phil Foden.

Susret 2. kola Lige prvaka između Manchester Cityja i Dinama | Autor: Igor Kralj/PIXSELL Foto: Igor Kralj/PIXSELL

Bila je to dobra utakmica Bjeličinih ratnika, ali kako to obično biva, nijedan poraz ne može biti 'dobar'. Zadovoljni mogu biti prikazanim, a sad slijedi prava borba u dvije utakmice protiv Šahtara koji je na San Siru iznenadio Atalantu (1-0).

Man. City

2
:
0

Dinamo

66' Sterling, 90'+5' Foden
  • KRAJ

Gotovo je na Etihadu! Dinamo je pokazao 'lavlje srce' i hrabro izgubio od Pepovog stroja. Pleli su mrežu 'građani' na polovici Cityja cijelu utakmicu, ali izabranici Nenada Bjelice dobro su se držali sve do 66. minute kad je zabio Raheem Sterling koji je ulaskom u igru preporodio City.

Nastavili su napadati domaći, a Bjelica je u igru ubacio Gavranovića, Gojaka i Atiemwena te krenuo na sve ili ništa. Koštalo ga je to gola u zadnjim minutama kad je zabio Foden. Nijedan poraz nije dobar, ali 'modri' su na Etihadu hrabro pali i pokazali da su s razlogom pretendenti na drugo mjesto u ovoj skupini.

• 90'+3' GOL CITY

Otvorio se Dinamo u zadnjim minutama i to ih je koštalo još jednog gola. Ali, nema veze! Pokazali su izabranici Nenada Bjelice hrabrost i krenuli na sve ili ništa, a iz kontre u posljednjim trenutcima susreta primili su drugi gol. Strijelac je preciznim udarcem bio Phil Foden.

• 90'+3'

Krenuo je Dinamo u kontru, ali taktički je savršeno reagirao Fernandinho i napravio prekršaj na centru na Daniju Olmu. Ima Dinamo priliku za 'bunariti' s centra, još je minuta do kraja utakmice.

• 90' ZAMJENA/NADOKNADA

Kao što smo napomenuli, evo i treće izmjene u momčadi Manchester Cityja. Fernandinho je preuzeo kapetansku traku 'građana' jer iz igre izlazi David Silva, a ulazi mladi Phil Foden. Četvrti je sudac pokazao pet minuta nadoknade.

• 89' Zamjena

Radi drugu zamjenu Pep Guardiola. Nakon velike borbe sa stoperima Dinama iz igre izlazi Sergio Agüero, a u igru ulazi Gabriel Jesus. Ima još jednu zamjenu strateg 'građana', vjerojatno će to iskoristiti u sudačkoj nadoknadi.

• 86'

Ma bravo Dominik! Kako je ovo obranio Livi! Sterling je još jednom promarširao lijevom stranom i oštro ubacio prema Agueru u sredini. Zakačio je loptu Argentinac u napadu 'građana', izgledalo je kao da će ući u gol, ali bravurozno je u zadnji trenutak digao ruku golman Dinama!

• 83'

Ušao je u igru Iyayi Belive Atiemwen, a izašao danas nevidljivi Bruno Petković. Posljednja je to izmjena Dinama. Također, suci su odlučili kako nijedan od dva starta na 'građane' u gostujućem šesnaestercu nije bio dovoljno jak za penal.

• 82'

Provjerava VAR glavni sudac, bila su tu dva starta unutar šensnaesterca na igračima Cityja. Prvo je Stojanović laktom zakačio Gündogana, a nekoliko trenutaka kasnije je Perić pogodio Agüera po desnoj nozi.

• 80'

Opet je Sterling napravio pomutnju u redovima Dinama i gađao Mahreza na drugoj strani. Alžirac je lomio Leovca i uspio dodati povratnu loptu za Gündogana koji još jednom puca daleko iznad gola.

• 79'

Iskoristili su sada rupu u obrani Dinama Silva i Agüero, odlično je kapetan 'građana' gađao suigrača povratnom loptom. Amer Gojak nije stigao zatvoriti Argentinca, ali nasreću, lopta je otišla u gol aut i Livaković nije morao reagirati.

• 74' Zamjena

Neće više čekati Nenad Bjelica! Ubacio je sad u igru Marija Gavranovića koji odmah pokazuje svojoj momčadi da se formacija mijenja u 4-4-2, Dinamo će se otvoriti u zadnjih 15 minuta utakmice. Iz igre je izašao Kevin Theophile Catherine.

• 73'

Evo još jedne bombe koja će otići daleko na tribine Etihada. Pametno je Sterling tražio Cancela na drugoj strani, Portugalac je primio loptu i lijevom nogom opalio 'nebu pod oblake'. Nisu nakon gola pali nogometaši Dinama, ali su se malo i otvorili.

• 70'

Napravio je prekršaj za žuti karton Dino Perić, ali i dalje s borbom nastavljaju Dinamovci. Neće se predati izabranici Nenada Bjelice, a City ima priliku zaprijetiti iz slobodnog udarac s trideset metara udaljenosti. No, nije tu bilo ništa ozbiljno.

• 66' GOL CITY

Nije više išlo, Raheem Sterling jednostavno je klasa za sebe, pokazao je tu u ovih nekoliko minuta. nakon kornera Rodri je pokazao zašto ga Guardiola obožava i poslao nevjerojatnu loptu prema Mahrezu koji je odlično zavrnuo na tri metra za Sterlinga koji je samo 'tap inao' iz blizine. Vode sada 'građani' ali nije to razlog za predaju! Ajmo, Dinamo! Samo hrabro dalje!

• 64'

Pravi pomutnju u 'modrim' redovima Raheem Sterling, već je nekoliko puta poslao dubinsku loptu prema Agüeru koji mu odlično spušta na bok, ali Stojanović odlično reagira i spašava Dinamo! Ma kako se brane Bjeličini ratnici!

• 61' Zamjena

Evo i prve izmjene u redovima Dinama! Nenad Bjelica odlučio je pojačati vezni red, a u napadu će usamljen ostati Bruno Petković jer je izašao Mislav Oršić. 'As s klupe' za Nenada Bjelicu je Amer Gojak.

• 58'

Oštro je ubacio Mendy s lijeve strane, lopta je prošla do Silve koji je produžio za Sterlinga, ali Englez nije uspio najbolje reagirati i lopta je završila u rukama Dominika Livakovića. Još se dobro drži Dinamo, ma imaju ovo Bjeličini ratnici!

• 56' Zamjena

Izlazi Bernardo Silva, a ulazi jedan od najboljih mladih igrača na svijetu, Raheem Sterling! Nova je to opasnost za Dinamo, ali sigurno je čarobnjak Bjelica poručio svojim igračima kako se braniti ako uđe prodorna 'sedmica građana'

• 52'

Vidi Pep Guardiola da ga Bjelica drži u 'pat poziciji', odlučio je s klupe dići Raheema Sterlinga. U međuvremenu imao je Dinamo i polukontru, Petković je pokušao gurnuti u šansu Danija Olma, ali odlično je u posljednji trenutak reagirao Otamendi.

• 49'

Auuuu, puno je sreće sad imao Dinamo! Oštro je ubacio Silva, a Perić i Livaković loše su iskomunicirali izlazak na loptu i skoro se sudarili. Golman Dinama nije uspio uhvatiti loptu, ali ona se sretno odbila u nepovoljnu poziciju za Agüera koji nije mogao pucati.

• 47'

Jao, Bruno! Pa mogao je Petković podvaliti Daniju Olmu loptu na desnu stranu, ali on je tražio Oršića na lijevoj i dobro je to pročitao Otamendi. Mogla je to biti gol šansa, ali nažalost, City je samo potegnuo u kontru.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme, prvi loptu u nastavku imaju domaći. Nema promjena u oba tabora, a City je već stigao do šesnaesterca Dinama. Samo hrabro Bjeličini ratnici, još malo je pred vama za novu senzaciju!

• CICO KRANJČAR

S greškama dali smo dominaciju Cityju, vidjelo se da je naša obrana nesigurna da nismo baš precizni u dodavanjima... Dinamo je odolijevao i bez obzira na to što je City stisnuo, Dinamo je išao s ciljem ne dozvoliti Cityju da ulazi u opasne situacije, zasad je dobro. Mogu puno više napraviti pas igrom, vezna linija se mora ponuditi jer ovako teško da će izdržati.

• POLUVRIJEME

Bravo, Dinamo! Odlično se drže izabranici Nenada Bjelice na Etihadu! 'Modri' drže nulu u Manchesteru, Pep Guardiola samo se zabrinuto drži za glavu. Njegova momčad ima terensku dominaciju, ali teško da je španjolski strateg očekivao ovakav junački otpor Bjeličinih ratnika.

Imali su nekoliko prilika domaći - Agüero je izašao 'oči u oči' sa Livakovićem, ali je golman Dinama majstorski reagirao. Imao je solidnu priliku i Ilkay Gündogan, ali je njegov udarac odsjeo na prečki. Prvih je 45 minuta iza Dinama, još 'samo' 45 i veliki rezultat je tu!

Nastavak slijedi kroz petnaestak minuta...

• 45'+2'

Dobro je promiješao City sad obranu Dinama, ali dubinska lopta Silve završila je kod Agüera koji je pucao u blok Theophilea, a Dominik Livaković je lagano obranio loptu i primirio igru. Još malo je do poluvremena.

• 45' NADOKNADA

Tri su minute nadoknade na Etihadu. Ključne su ovo minute u prvom poluvremenu, a 'građani' su poslali loptu u gol aut. Veliki bi ovo bio podvig Dinama ako do poluvremena uspiju izdržati bez primljenog gola, ali i veliki vjetar u leđa za Bjeličinu momčad.

• 42'

Tražili su penal sada igrači Cityja, ali od pada Davida Silve nije bilo ništa. Sudac je ostao nijem, a lopta je završila kod Dominika Livakovića. Imao je ruke na Španjolcu Stojanović, ali na vrijeme ih je maknuo.

• 39'

Puno je tu dodavanja, 'građani' osvajaju jard po jard kao u američkom nogometu, ali to im trenutno ništa ne znači. Dobro se brane 'modri', a City ide s puno ubačaja i preko bokova, čak je i Otamendi stigao u šesnaesterac, ali nije im pomogao.

• 36'

Skupio se Dinamo, odlično sve funkcionira u obrani. Theophile je u posljednji trenutak uklizao ispred argentinskog napadača, ali pomoćni je sudac pokazao zaleđe. Benjamin Mendy pogriješio je na 35 metara od domaćeg gola, ima Dinamo priliku zaprijetiti iz prekida.

• 31'

Još jednom se Agüero dobro izvukao, ali nije uspio primiriti oštru loptu koju mu je poslao David Silva, već je sve očistio Theophile. City je i dalje u okupaciji gostujuće polovice, ali odlično se brane izabranici Nenada Bjelice.

• 28'

Novi korner za 'građane'¨Agüero je dobio odličnu loptu Davida Silve u šesnaesterac i u nepovoljnoj poziciji pucao po golu, a Livi je to lagano obranio. Iz kornera City nije uspio ozbiljnije zaprijetiti, dobro je boksao golman Dinama.

• RIJEČI VELIMIRA ZAJECA

Dinamo previše igra zonski, trebali bi stati čovjek na čovjeka. Zasad se dobro držimo, imali smo dosta sreće, ali to je to što sam pričao - treba pokrivati bokove jer je City veoma moćan preko krila.

• 21'

Trese se prečka! Odličnu su akciju odigrali 'građani', mora se to priznati, ali sreće je imao Dinamo! Zaslužili su tu sreću 'modri' hrabro se bore. S lijeve je strane prizemnu loptu poslao Silva, svi su je propustili za Gündoganu na desnoj strani koji je silovito pogodio prečku.

• 21'

Oštro je ubacio Mislav Oršić, ali obrana Cityja uspjela je poslati loptu u korner. Joao Cancelo dobio je samo žuti karton za udaranje Olma u glavu, a nakon kornera Dilaver je pucao glavom, ali nije bilo problema za Edersona.

• 18'

Iiiiii Aguerooooo, home run! Argentinski je napadač dobio solidnu loptu sporog Mendyja s lijeve strane, izborio se za malo prostora i pogodio preko stadiona. U sljedećem napadu Cancelo je nespretno startao i nogom udario u glavu Danija Olma, mogao bi ovo biti crveni karton za 'građane'!

• 16'

Opet 'kuha' Dinamo, ali dobro je! Pa Watford je u ovim minutama gubio 4-0, Dinamo još drži nulu! Bernardo je dobio solidnu loptu na volej lijevom nogom, ali nije uspio zahvatiti loptu i ona je otišla lijevo od gola.

• 14'

Ma bravo Livakoviću! Zakuhali su Moro i Theophile, a Kun Aguero izašao je 'oči u oči' sa Livakovićem koji je čekao udarac argentinskog napadača, dočekao ga i obranio! Vratio je Kun loptu u šesnaesterac, a Silva je pucao iznad gola. Dobro je prošao Dinamo...

• 12'

Dobro su se sada obranili 'modri'! Komplicirali su u šesnaestercu 'građani', Aguero je kratkim dodirima pokušavao doći do prostora i pronaći nekog u sredini, ali dodao je točno za Theophilea koji je izbio loptu!

• 11'

Dodao je Mahrez loptu na krilo za Cancela, ali Portugalčev ubačaj bez problema je ukrotio Dominik Livaković. Dobro, čvrsto izgleda Dinamo na Etihadu, Bjeličina momčad je bez straha ušla u utakmicu protiv najzvučnijeg protivnika u skupini.

• 8'

City se opet prekombinirao. Cancelo je izbacio Moru i dodao za Aguera koji je zatim loptu proslijedio u gol aut. Utrčavao je s lijeve strane Bernardo Silva, ali nije mogao stići tu loptu pa je ona završila kod Dominika Livakovića.

• 5'

Ništa to nije bilo, pridigao se Španjolac i utakmica je nastavljena. Prvi put je loptu dotaknuo i Ederson, a Dinamo nije dopustio da 'građani' stvore opasniju priliku u prvih pet minuta. Plete mrežu Guardiolina momčad, ali zasad su bezopasni.

• 3'

Kakav nezgodan pad Rodrija! Skočio je defenzivni veznjak Cityja i zakačio u zraku Gundogana te nezgodno prizemljio. Odmah je sudac zaustavio igru i pokazao da uđe medicinska služba, a Guardiola je odmah digao Sterlinga.

• 1'

Velika sreća za Dinamo! Pogriješio je Dino Perić, Mahrez mu je uzeo loptu i krenuo prema Livakoviću, ali loše je Alžirac tražio Aguera i opasnost je otklonjena. Dinamo je pokušao u napadu, ali ubrzo su danas žuti izgubili loptu.

• 1' POČETAK

Sve je spremno na Etihadu! Sudac Gozubuyuk dao je znak za početak utakmice i Dinamo je krenuo u težak pohod na veliko iznenađenje protiv Pepove 'mašinerije'. Sretno, 'modri'! Sretno, Nenade! Prvi su s centra krenuli nogometaši Dinama.

• DANI OLMO

Dinamov ofenzivni nogometaš Dani Olmo rekao je u utorak u razgovoru za novine "Mundo Deportivo" kako zagrebački klub može ove sezone dosegnuti osminu finala Lige prvaka.

- Bilo je važno dobro započeti ovo natjecanje, no pred nama je još pet utakmica. Ovo je tek počelo. Potrebno je razmišljati kratkoročno. No zašto ne bismo ušli u osminu finala? Želimo napraviti sve što je moguće premda neće biti razočaravajuće ako se ne kvalificiramo u iduću fazu. Biti treći u skupini također nije drama - izjavio je Olmo u razgovoru za te novine sa sjedištem u Barceloni.

Nastavak pročitajte OVDJE.

• SASTAVI

Poznati su sastavi u kojima će Dinamo i Manchester City istrčati na travnjak Etihada. Pep Guardiola je odlučio poslati skoro cijeli 'udarni sastav', izostavio je samo Walkera i Sterlinga, a Bjelica se odlučio za 'pobjednički sastav' iz Maksimira.

Manchester City (4-3-3)

Ederson - Cancelo, Otamendi, Fernandinho, Mendy - Gündoga, Rodri, D. Silva (c) - Mahrez, Agüero, B. Silva

Dinamo (3-5-2)

Livaković - Theophile, Perić, Dilaver - Stojanović, Olmo, Ademi (c), Moro, Leovac - Oršić, Petković

• DINAMOVCI NA ETIHADU

Nogometaši Dinama su sat i pol prije utakmice stigli na Etihad. U 'modrom' taboru vlada odlično raspoloženje i izabranici Nenada Bjelice jedva čekaju istrčati na travnjak stadiona u Manchesteru.

[VIDEO] Dečki su spremni! 🔵🔵💪 AJMO DINAMO! The boys are here! 🔵🔵💪

Objavljuje GNK Dinamo Zagreb u Utorak, 1. listopada 2019.

• ODLIČNI JUNIORI

Nakon pobjede protiv Atalante (1-0), juniori Dinama napravili su još jedan fantastičan rezultat u ovogodišnjem izdanju Lige prvaka mladih. 'Modra' mlađarija otkinula je bod snažnom Manchester Cityju na krilima fantastičnog Leona Šipoša koji ih je dva puta vraćao iz zaostatka i na kraju im donio bod zlata vrijedan.

Nastavak članka pročitajte OVDJE.

• GDJE GLEDATI?

Kao što je već poznato, i ove sezone u Hrvatskoj prava na Ligu prvaka ima A1 Hrvatska, te će se sve utakmice prenositi na kanalima PlanetSporta.

Ljubitelji nogometa će od 21 sat biti prikovani za TV kako bi gledali spektakl s Etihada, a prijenos utakmice moći ćete pratiti na Planet Sportu 1. Emisija čiji su domaćini uvijek zanimljiviji Joško Jeličić i Stipe Pletikosa počinje u 20 sati.

Po dvije utakmice dnevno igrat će se od 18.55, a ostale od 21 sat. Srijedom, pravo na prvi odabir ima HTV, što znači da će preostale dvije utakmice utakmice koje će Dinamo igrati u srijedu biti dostupne svima na HTV-u, a ostale tri bit će na PlanetSportu.

Programi se emitiraju preko operatera A1 TV-a i B.net TV-a. Planet sport kanali mogu se gledati na A1 TV platformi, dok ih A1 mobilni korisnici mogu pratiti na A1 Xplore aplikaciji.

Za sve korisnike omogućena je i kupovina pojedinačne utakmice na webu (PPV) - Saznaj više.

A1 Hrvatska ima prava prijenosa Lige prvaka od sezone 2018/2019. do 2020/2021. Riječ je o 120 utakmica uživo koje će tijekom sezone biti emitirane u HD kvaliteti.

• BJELICA O UTAKMICI

S nekoliko sati zakašnjenja stigli su dinamovci na Otok. Let je umjesto prijepodne pomaknut na poslijepodne pa im je poremetio dnevni plan dan prije utakmice s Manchester Cityjem (21.00, Planet Sport 1). Kasnila je i presica na kojoj su posljednje misli s javnošću podijelili Nenad Bjelica i Petar Stojanović.

- Mi uvijek idemo na tri boda, bez obzira tko je protivnik i to sam rekao već nekoliko puta. Tako će biti i sutra premda znam da je malo klubova koji su pobjeđivali ovdje na Etihadu. No mi vjerujemo u sebe i svoje šanse makar će nam se trebati dosta toga poklopiti - uvodno je ponovio Dinamov trener.

• STADION ETIHAD

Dom Manchester Cityja dosad je ugostio i ragbi utakmice, boksačke mečeve, koncerte u mjesecima kad nema nogometnih utakmica.

Red Hot Chili Peppers, Bon Jovi, Bruce Springsteen, Robbie Williams, U2, to su samo neki od pjevača i bendova koji su imali koncerte na ovom sjajnom stadionu.

Etihad za nogometne utakmice ima kapacitet od 55,097 sjedećih mjesta i peti je stadion po veličini u Premiershipu. U ovom je trenutku, prema istraživanju Footyja, najbolji stadion na svijetu. Njegova izgradnja stajala je nešto manje od 200 milijuna eura, a kad je izgrađen, stadion je nosio ime City of Manchester Stadium.

• SUDAC

City će maksimalno ozbiljno shvatiti Dinamo, koji je svoje kvalitete pokazao razbivši Atalantu 4-0 u prvom kolu. Hrvatski prvak u ovogodišnjoj europskoj avanturi itekako ima što za reći i više nije kanta za napucavanje kao što ga u većini najava prikazuju strani mediji prisjećajući se horor rezultata posljednjih sezona. Povijest je iza nas, a utakmicom na Etihadu i eventualnim pozitivnim rezultatom mogla bi se ispisati nova.

Za pravdu na terenu zadužen će biti Serdar Gözübüyük, 33-godišnji nizozemski sudac turskog podrijetla. Dinamovci ga ne pamte po dobrom jer su se do sada susretali dva puta, a oba puta Zagrepčani su ostali pognute glave.

Prvi put na Red Bull Areni u Salzburgu 2014. kada je Dinamo izgubio od Red Bulla 4-2, a drugi put prošle godine kada je na Doosan Areni bolja bila Viktoria Plzen s 2-1. Treća sreća ili nešto drugo? Samo neka sudi pošteno i Dinamo će pokazati da nije ništa lošiji od jednog Norwich Cityja, koji je ove sezone već pobijedio 'građane'.

• NAJAVA

Čarobna večer na Etihadu je pred vratima. Dinamo u sklopu drugog kola Lige prvaka kao lider skupine C odlazi na jedno od najtežih gostovanja u svojoj povijesti kod Manchester Cityja Pepa Guardiole. Hoće li i nakon sudara s engleskim Golijatom ostati vodeći saznat ćemo u utorak u 21 sat.

Modra momčad Guardioli je ostala u dobrom sjećanju nakon što je s Bayernom u dvije utakmice grupne faze LP-a 2015. godine oba puta slavio. Prvo na Allianz Areni s visokih 5-0, a onda i na Maksimiru 2-0. Bila su to neka druga vremena i neki drugi Dinamo, niti blizu ovoga kao što je danas.

Toga je svjestan i španjolski strateg pa je dodatno vrijeme u pauzi Premier lige utrošio na analizu idućeg protivnika.

- Znate, svaki put kad promatram i analiziram protivnika, a sada ću se sigurno posvetiti Dinamu, uvijek nastojim vidjeti najbolje što može dati - rekao je Guardiola i dodao:

- Ne zanimaju me njegove slabe točke, zanima me gdje je jak.