Komentari 105

Petković potopio Belupo, laka pobjeda Dinama u Koprivnici

Petković potopio Belupo, laka pobjeda Dinama  u Koprivnici
4

Bruno Petković je dominirao u Koprivnici. Prvaci su i bez pet-šest prvotimaca bili prekvalitetni da ne bi kaznili Belupove promašaje te lako riješili utakmicu. Dinamo ove sezone još nije primio gol!

U susretu 2. kola Prve HNL Dinamo je u Koprivnici pobijedio Slaven Belupo s 3-0.

Utakmicu je na stadionu Ivan Kušek Apaš sudio Marko Matoc iz Zaprešića.

Prvak je rano poveo vještim golom Brune Petkovića, koji je okrenuo domaćeg braniča i u padu pogodio za 1-0.

Drugi je gol Dinamo zabio nakon Majerove presječene lopte i Petkovićeve asistencije usamljenom Atiemwenu, dok je pobjedu zaključio Nikola Moro lijepim udarcem s ruba šesnaesterca u 90. minuti.

Imao je i Slaven 2-3 lijepe šanse, no nije uspio zabiti prvi gol sezone.

Dinamo, tako, i dalje nije primio gol ove sezone, ni u četvrtoj natjecateljskoj utakmici (Rijeka 1-0, Lokomotiva 3-0, Saburtalo 2-0, Slaven 3-0).