Komentari 55

Dobro smo prošli: Mađari htjeli penal, sudac nije svirao ni faul

2

Samo nekoliko minuta nakon što smo primili gol za 1-1 u Budimpešti, Mađari su pritisnuli i krenuli u novi napad. Lovren je na rubu šesnaesterca neoprezno udario Nayja koji je zbog ozljede morao van

Hrvatska je izgubila od Mađarske u Budimpešti 2-1. Vratio se u naš sastav Dejan Lovren, ali nije to pomoglo 'vatrenima' koji su odigrali loše i zasluženo su izgubili. Baš je Lovren bio pod povećalom nakon što je u prvom dijelu ozlijedio igrača Mađarske.

Dominik Nagy je bio ispred Dejana Lovrena, hrvatski stoper nehotice ga je udario vrhom kopačke. Nagy je pao, Mađari su tražili penal, ali sudac William Collum nije svirao ni faul. Pogledajte video te situacije na GOL.hr-u.

Nije to bio penal jer je kontakt bio izvan šesnaesterca, ali prekršaj je svakako bio pa smo jako dobro prošli u toj situaciji. Np Nagy nije dobro prošao, daleko od toga.

Kad mu je liječnik mađarske reprzentacije skinuo štucnu, vidjela se i krv.

Bio je to žestok udarac Lovrena i Mađar je travnjak napustio na nosilima. Nije se vraćao u igru i mađarski izbornik morao je mijenjati pred kraj prvog poluvremena.