Komentari 87

Georgina u suzama: Zaslužio si ovo! Bog vidi, ništa nisi ukrao

1

Zaslužio si ovo, ne zbog tri gola, nego zbog svoje posvećenosti, zbog svega što doneseš klubu u koji dođeš. Karma postoji. Bog zna, Bog ti je to i dao - poručila je emotivna Georgina Ronaldu nakon hat-tricka

Cristiano Ronaldo fantastičnom je partijom srušio Atletico Madrid i s tri gola odveo Juventus u četvrtfinale Lige prvaka. Slavili su Talijani 3-0 i prvi put su prošli dalje u europskim natjecanjima nakon što su prvu utakmicu doma izgubili 2-0.

CR: Zato me Juventus doveo! Cholo: On je jedan od najboljih

Prošla je noć bila posebna za sve navijače stare dame, ali i za Georginu Rodriguez koju je Ronaldo uspio dovesti do suza. Ronaldo je zabio po jedan gol glavom u svakom poluvremenu, a onda je u zadnjim minutama utakmice zabio penal.

Bio je to njegov 126. gol u Ligi prvaka, osmi hat-trick i ukupno 24. gol koji je zabio Atletico Madridu, jednoj od najdražih mušterija. Uz to Ronaldo ima i 62 gola u nokaut fazi Lige prvaka, više nego 2. i 3. na toj listi zajedno (Messi 40, Müller 21).

Čitav stadion je poludio od sreće, a najemotivnija je bila Ronaldova obitelj, njegov najstariji sin Cristiano Junior te zaručnica Georgina Rodriguez.

Champions League - Round of 16 Second Leg - Juventus v Atletico Madrid

Nakon odlučujućeg gola u 86. minuti, Georgini je najprije trebao trenutak da dođe k sebi, udahnula je duboko, a onda su je preplavile emocije i nije mogla zaustaviti suze. Nakon utakmice je objavila emotivnu posvetu Ronaldu na Instagramu.

Nebeski Ronaldo je fenomen! I u 34. godini leti poput aviona...

- Ovih 3-0 nitko nije ukrao. Zaslužio si ovo, ne zbog tri gola, nego zbog svoje posvećenosti, zbog svega što doneseš klubu u koji dođeš. Vučeš svoje suigrače, trenera i sve koji ti se dive i koji te podržavaju svaki dan. Karma postoji. Bog zna, Bog ti je to i dao, jer je nogometni svijet tvoj. VOLIMO TE. Cristianito, Mateo, Eva, Alana, Georgina - napisala je lijepa Španjolka uz fotografiju Ronalda iz ranih igračkih dana.

- Zbog ovakvih me utakmica Juventus doveo iz Madrida, da im pomognem napraviti iskorak u Ligi prvaka. Sanjali smo čarobnu torinsku noć i evo... Dogodila se, meni i cijeloj momčadi, svim navijačima. Ovo je mentalitet Lige prvaka, ovako moramo nastaviti - govorio je Cristiano nakon velike pobjede.

Pobjede koju će i on i Torino dugo pamtiti.