Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Drama na Marakani: Zvezda se provukla, Olympiacos potvrdio

None Foto: MARKO DJURICA/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL 3

Hrvatski prvak izborio je Ligu prvaka, a uz njega su to učinili i Olympiacos te Crvena zvezda. Dok je Olympiacos svladao Krasnodar, zvezdaši su bili bolji od prošlosezonske bolne točke Dinama...

Pored Dinama plasman u Ligu prvaka izborili su Crvena zvezda i Olympiacos.

Olympiacos je u uzvratnom susretu pobijedio Krasnodar sa 2-1 i tako potvrdio pobjedu 4-0 iz prve utakmice.

Domaćin je poveo u 10. minuti golom Utkina, no Grci su izjednačili već minutu kasnije golom El Arabija. Isti je igrač u 48. minuti donio gostima pobjedu.

U drugom susretu Crvena zvezda i Young Boysi su na Marakanu odigrali 1-1, a kako je prva utakmica završila 2-2, beogradski klub ide dalje zbog više golova u gostima.

Crvena zvezda je povela u 59. minuti preko Vukmanovića, a gosti su izjednačili autogolom Ben Nabouhanea u 82. minuti.

Rezultati:

• Rosenborg - DINAMO 1-1 (prva utakmica 0-2)

Komentari (5)
  • Baš su mi smiješni ovi srpski mediji, blic i ostali, što kažu da se Dinamo provukao u Norveškoj! Pa Dinamo i da je primio još jedan gol išli bi u produžetke tek, a tek po zabijenom pogotku bilo je jasno da je gotovo, jer su Rosenborgu falila još 3. Jedina se ustvari provukla Zvezda, koja je od početka znala da primivši samo jedan gol ispadaju, te su, iako su i zabili, zbog primljenog gola strepili do zadnje sekunde. Uostalom, Dinamo ni u jednom trenutku u dvije utakmice nije bio u stanju ispadanja, ako bi se završilo bez golova nadalje, dok Zvezda je.

28. 8. 2019,   17:27
  • Ulazak zvezde su zapravo jako dobre vijesti za nas, s obzirom da ce dosta manje bodova skupiti za koeficijent nego koliko bi skupili u Europskoj ligi. Pusu nam za vrat na tablici koeficijenata, l realno je ocekivati da se zvezda bas nece proslavit u Lp. Sad cekamo Rijeku i Partizan i to ce vjerojatno odlucivat hoce li nas Srbija prijeci na tablici. Sto je najzaninljivije, moguce je i da oboje na kraju sezone dobijemo 2 mjesta za LP s obzirom da Cipar, Danska i Ceska ne stoje bas dobro. Cipar moze evtl. jos nesto i napraviti s APOEL-om, al Slavia u LP i Kopenhagen u EL s onakvom igrom tesko.

28. 8. 2019,   07:34