Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Evo gdje možete pogledati sve sportske događaje za vikend...

None Foto: Andrew Yates/Press Association/PIXSELL

Ako baš pošteno "zapnete" sportski vikend pred TV ekranima možete si organizirati od petka u 17 satu do nedjelje u ponoć. HNL, Serie A, Primera, Bundesliga, tenis, košarka, rukomet...

Vrijeme još uvijek dozvoljava guštanje na otvorenom pa ako vam je do gledanje sporta, a nije dvoranski, iskoristite sunce i smjestite se na tribine, ali.. Ako ste više 'kauč i daljinski' tim onda je pred vama prebogata TV trpeza.

Zapravo, uopće ne morate čekati vikend. Priča počinje već u petak oko 17 sati Čilićevim mečom u četvrtfinalu moskovskog ATP turnira, od 18.00 igraju Gorica-Dinamo, sat kasnije Cibona i FMP, u 19 sati Jug dočekuje Barcelonetu, navečer vas čekaju Bundesliga, Ligue 1, košarka...

Evo gdje možete pogledati sve sportske događaje ovog vikenda!

Petak, 18. listopada

oko 17.00 Marin Čilić - Jérémy Chardy, četvrtfinale ATP Moskve (PlanetSport 3)

18.00 Gorica - Dinamo, 1. HNL (Arena Sport 3)

18.00 Cibona - FMP, ABA liga (Arena Sport 1)

19.00 Jug - Barceloneta, LEN Liga prvaka (Arena Sport 2)

20.00 Hrvatska - Grčka, SP u socci, osmina finala (HNTV)

20.30 Eintracht - Bayer Leverkusen, Bundesliga (Eurosport 2)

20.30 Jadran - Spandau, LEN Liga prvaka (Arena Sport 2)

20.45 Nice - PSG, Ligue 1 (Arena Sport 3)

21.00 Valencia - Anadolu Efes, Euroliga (Sport Klub 1)

Tennis: US Open VELIKI JUBILEJ ATP čestitao Čiliću: Dostigao sam prekretnicu, cilj je - 600

Subota, 19. listopada

13.00 Eibar - Barcelona, La Liga (Sport Klub 3)

13.30 Everton - West Ham (Sport Klub 1)

15.00 Varaždin - Istra 1961, 1. HNL (Arena Sport 1)

15.00 Ferencvaros - Podravka, EHF Liga prvakinja (HRT 2)

15.00 Lazio - Atalanta, Serie A (Arena Sport 4)

15.30 Werder - Hertha, Bundesliga (Eurosport 2)

16.00 Atlético - Valencia, La Liga (Sport Klub 1)

17.00 Cibona - Split, Premijer liga (HRT 2)

17.30 Slaven Belupo - Rijeka, 1. HNL (Arena Sport 3)

18.00 Napoli - Verona, Serie A (Arena Sport 4)

18.30 Borussia Dortmund - Borussia M'gladbach, Bundesliga (Eurosport 2)

20.00 Barcelona - PSG, EHF Liga prvaka (Arena Sport 6)

20.30 Juventus - Bologna, Serie A (Arena Sport 4)

21.00 Mallorca - Real Madrid, La Liga (Sport Klub 1)

"NE RADIM SAMO KAD SPAVAM" Rožman: Živim na Rujevici, sva tri obroka jedem na stadionu...

Nedjelja, 20. listopada

12.00 Alavés - Celta, La Liga (Sport Klub 1)

12.15 Japan - JAR, SP u ragbiju, četvrtfinale (Sport Klub 2)

12.30 Sassuolo - Inter, Serie A (Arena Sport 1)

15.00 Udinese - Torino, Serie A (Arena Sport 4)

15.00 ATP Stockholm, finale (Arena Sport 2)

15.00 Inter - Osijek, 1. HNL (Arena Sport 1)

15.30 Köln - Paderborn, Bundesliga (Eurosport 2)

16.00 ATP Antwerpen, finale (Sport Klub 2)

16.00 ATP Moskva, finale (PlanetSport 3)

17.00 PPD Zagreb - Pick Szeged, EHF Liga prvaka (HRT 2)

17.30 Lokomotiva - Hajduk, 1. HNL (Arena Sport 3)

18.00 Hoffenheim - Schalke, Bundesliga (Eurosport 2)

18.00 Parma - Genoa, Serie A (Arena Sport 4)

20.30 Milan - Lecce, Serie A (Arena Sport 4)

21.00 Sevilla - Levante, La Liga (Sport Klub 1)

21.00 Marseille - Strasbourg, Ligue 1 (Arena Sport 1)

Komentari (18)
  • Stavite tipa da se prenosi Milan-Lecce, a ne napišete da ima Manchester United protiv Liverpoola. Svaka vam čast

    18. 10. 2019,   13:15
  • A što je sa glavnom satnicom cijelog vikenda 20. 10. MU vs LVPOOL U 17 i 30 h !

    18. 10. 2019,   13:15
  • Stream i amen .

    18. 10. 2019,   13:25