Komentari 8

Fantastični Benzema zabio dva gola za preokret protiv Eibara

1

Real sada ima 60 bodova, a ispred njih su Atletico Madrid i Barcelona. Utakmica se igrala na Santiago Bernabeu, a gosti iz Eibara su poveli u 39. minuti golom Cardone

Real je u 31. kolu Primere slavio protiv Eibara 2-1, a za sve je bio zaslužan Karim Benzema.

Igrala se utakmica na Santiago Bernabeu, a gosti su poveli u 39. minuti golom Cardone. Escalante je s lijeve strane fenomenalno ušao u prostor i čudesno dodao Cardoneu koji je samo imao loptu zabiti u mrežu.

Pasivni Real probudio se u drugom poluvremenu, a u 59. minuti izjednačuje Benzema. Nekoliko minuta ranije gol mu je bio poništen, no Francuz je ubrzo došao do gola.

La Liga Santander - Real Madrid v Eibar

Kraljevski klub nastavio je pritiskati, a to se i isplatilo. U 81. minuti loptu je ubacio Kroos, a opet se na pravom mjestu u pravo vrijeme našao Benzema.

Real sada ima 60 bodova, a ispred njih je Atletico Madrid sa 62 boda, no momčad Diega Simeonea još nije odigrala ovo kolo.