Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Kosovo poraženo nakon dvije godine; CR 'utrpao' četiri gola

None Foto: INTS KALNINS/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL 5

Nevjerojatno! Kosovo vodi protiv Engleske u Southamptonu! Tako je otprilike reagirao nogometni svijet kada su Englezi dobili gol u prvoj minuti, ali je ubrzo sve bilo očekivano i domaćini su na kraju slavili...

U kvalifikacijama za nogometni EURO 2020. u utorak su favoriti upisali pobjede, a najviše je pogodaka palo u Southamptonu, gdje je Engleska dobila Kosovo sa 5-3.

Nogometaši Kosova, koji su prije tri dana došli do jedne od najvećih pobjeda u svojoj povijesti svladavši u Prištini Češku sa 2-1, u Southamptonu su šokirali Engleze već u prvoj minuti. Nakon pogreške engleske obrane Valon Berisha je zatresao mrežu. No, ubrzo su stvari sjele na svoje mjesto i do kraja prvog poluvremena Englezi su vodili sa 5-1. U nastavku igrači Kosova uspjeli su tek ublažiti poraz.

ODUŠEVLJENI PRVIM BODOM Azerski mediji luduju: 'Tamkin kao ratnik'; 'Ovo je senzacija...' Azerbajdžan i Hrvatska susreli se u 5. kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo TUŽNI NIKSI Vlašić iskren nakon remija: Ma teško je, momak je ispao Messi

Nakon što su dobili Srbiju sa 4-2, branitelji naslova nogometaši Portugala upisali su još jednu gostujuću pobjedu, svladavši Litvu sa 5-1, a četiri pogotka zabio je Cristiano Ronaldo.

Island si je zakomplicirao situaciju izgubivši u gostima od Albanije sa 2-4, a pobjedu Albancima donijeli su Odise Roshi (79) i Sokol Çikalleshi (83).