Komentari 20

I Schalke zbunjen odlukom na Rebićevu štetu: Gdje je penal?!

1

Eintracht je za vikend pobijedi Schalke 2-1, a Rebić je zabio prvi gol na utakmici. U prvom poluvremenu mu nije sviran penal, a Ante se nakon reakcije protivnika javio i poručio što misli o spornoj odluci suca

Ante Rebić je u zadnjoj utakmici za Eintracht zabio gol, ali i ostao bez penala kojeg mu sudac nije dosudio.

U pobjedi 2-1 protiv Schalkea naš je reprezentativac bio strijelac u 13. minuti. Prošao je dva protivnička igrača, a onda i golmana pa loptu pospremio u mrežu. Odlična parada!

Večer je mogla biti još bolja za njega da mu je dosuđen penal u 31. minuti. Vidjelo se da je Rebić pao pod prekršajem u šesnaestercu, sudac je potražio pomoć VAR-a, a nakon pregleda snimke je loptu dao - golmanu.

Ni schalkeovcima nije bila baš najjasnija njegova odluka.

- Frankfurt nije dobio penal. Nismo baš sigurni zašto - objavljeno je uz prigodni GIF na službenom Twitteru Schalkea, poznatom po brutalnoj iskrenosti i urnebesnim statusima. Njihov je komentar prenio DW, a i Rebić je ubrzo reagirao na odluku koja je donesena na njegovu štetu. Na Instagramu je podijelio objavu i poručio što misli o odluci suca - ilustracijom slijepog miša.

Rebić je ove sezone u Bundesligi zavio devet golova, a ima i četiri asistencije.