Komentari 36

Ibrakadabra! Zlatan u drugom meču zabio prvijenac za Milan

1

Ibrahimović je pokazao koliko mu malo treba da zabije gol. U drugom nastupu za "rossonere" pogodio je u pobjedi kod Cagliarija 2-0. Ante Rebić ušao je u igru na samom kraju utakmice

Milan je u prvoj subotnjoj utakmici 19. kola Serie A pobijedio Cagliari na gostovanju 2-0, a prvi gol zabila je najveća zvijezda "rossonera", Zlatan Ibrahimović (38).

00:13

U prvoj je utakmici od drugog dolaska početkom nove godine, u ponedjeljak, ušao s klupe u domaćem remiju protiv Sampdorije (0-0), a trener Stefano Pioli ovaj put postavio ga je od početka i pogodio.

Rafael Leão zabio je za vodstvo Milana u 46. minuti na asistenciju Samua Castilleja, a onda je pozornicu preuzeo Ibra i u 64. minuti ljevicom fino pogodio suprotni kut s lijeve strane na ubacivanje Thea Hernándeza.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ušao je u igru u 90. minuti umjesto Rafaela Leãa za Milan koji je prvom pobjedom nakon četiri utakmice napredovao na sedmo mjesto talijanskog prvenstva.