Komentari 22

Inter preživio prečku i penal u 88': Handanović obranio čudo

1

U 88. minuti dosuđen je penal za Atalantu, ali udarac Muriela s "bijele točke" čudesno brani Handanović. Odličnu priliku imala je Atalanta kada je Papu Gomez odapeo s 20-ak metara i zatresao prečku

U derbiju 19. kola Serie A nogometaši Intera i Atalante su na San Siru igrali 1-1.

Inter je poveo već u 4. minuti golom Lautara Martineza na dodavanje Lukakua, a Atalanta je zasluženo izjednačila u 75. minuti preko Robina Goosensa. U 88. minuti dosuđen je penal za Atalantu, ali udarac Muriela s "bijele točke" čudesno brani Handanović.

Odličnu priliku imala je Atalanta kada je Papu Gomez odapeo s 20-ak metara i zatresao prečku.

00:15

Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu za Inter, dok je Mario Pašalić igrao do 70. minute za Atalantu.

Inter je ostao vodeći s 46 bodova, bodom više i utakmicom više od Juventusa, dok je Atalanta četvrta s 35 bodova.

U ranije odigranom susretu Lazio je svladao Napoli s 1-0 golom Imobillea u 82. minuti i velike pogreške golmana gostiju Ospine. Rimskoj momčadi je to deseta prvenstvena pobjeda u nizu i sada su treći s 42 boda. (bt)