Komentari 123

Trica na praznom Poljudu: Bili se lako obračunali s Interom...

5

Nogometaši Hajduka prekinuli su post od pet utakmica bez pobjede trijumfom nad Interom (3-0). Bile su do pobjede na praznom Poljudu doveli Palaversa, Jairo i Said

U dvoboju 14. kola Prve HNL u Splitu nogometaši Hajduka pobijedili su Inter s 3-0 (1-0).

Hajduk je, zbog kazne HNS-a, na sablasno praznom Poljudu uvjerljivo slavio protiv momčadi iz Zaprešića, prekinuvši "crni niz" od pet prvenstvenih utakmica bez trijumfa.

Splićani su poveli u 19. minuti kada je na povratnu loptu Saida natrčao mladi Ante Palaversa i pogodio sami lijevi kut mreže gostiju. Na 2-0 povećao je u 48. minuti Brazilac Jairo koji je nakon ubačaja s kuta Caktaša s prve stative udarcem glavom pogodio suprotni kut. U 65. minuti u strijelce se upisao i Ahmed Said nakon neuspjele ofsajd-zamke gostiju.

Vodi Dinamo s 33 boda, Hajduk je šesti sa 16 bodova, dok je Inter ostao osmi sa 11 osvojenih bodova.

Utakmica se igrala bez gledatelja na stadionu Poljud, a sudio je Batinić iz Osijeka.