Komentari 13

Isključen, pa isključio struju! 'Mislio sam da otvaram vodu...'

Bila je to pogreška, taj je momak krasan, nema ni trunke zločestoće u njemu, rekao je predsjednik kluba Nick Duval, te okrivio domaćine: Bizarno je kako prekidač struje drže u svlačionici za goste

Mene ćeš isključiti?! E pa ako ja ne mogu igrati, ne može ni itko drugi!

Tako je valjda izgledala nesvakidašnja scena iz 73. minute utakmice engleskih niželigaša Cheltenham Saracensa i Kidlington Developmenta.

Julius Muraga dobio je crveni karton u 73. minuti i na izlasku s terena ugasio je reflektore na stadionu!? Ostavio je suigrače, suparnike i gledatelje u mraku.

- Pa mislio sam da otvaram vodu, nisam imao pojma da je to prekidač od rasvjete na stadionu - pravdao se Muraga.

Utakmica je bila prekinuta na pet minuta, a nakon prekida suparnici su zabili dva gola, te je Cheltenham pobijedio 3-1.