Komentari 12

Ivo Karlović se pridružio Borni Ćoriću u drugom kolu Hallea...

1

Ivo Karlović je protiv Giralda slavio u tri seta 6-7, 6-4, 6-4 i nakon sat vremena i 50 minuta igre prošao je u drugo kolo ATP turnira u Halleu. Igrat će protiv Zvereva...

Ivo Karlović pobijedio je Kolumbijca Santiaga Giralda u tri seta 6-7, 6-4, 6-4 i nakon sat vremena i 50 minuta igre prošao je u drugo kolo ATP turnira u Halleu. Tamo će se pridružiti Borni Ćoriću, koji je ranije izborio drugo kolo svojom prvom pobjedom na travnatoj podlozi na ATP-u.

Karlović je protiv Giralda imao 28 aseva, a protivniku nije dao niti jednu šansu za oduzimanje servisa. Div sa Šalate u drugom kolu igra protiv 18-godišnjeg Nijemca Alexandera Zvereva, 81. igrača svijeta.

Ćorić će, nakon pobjede protiv Amerikanca Donalda Younga, u sljedećem kolu igrati protiv trećeg nositelja Tomaša Berdycha koji je bio bolji od Victora Estrelle Burgosa 7-5, 6-3.