Jose izgubio strpljenje: Pogba može na ljeto ići iz Uniteda...

1

Koji je kriterij za odabir momčadi? Ja znam samo za jedan - predstava na terenu. To je jedini način na koji ja biram igrače. Želite da gledam njihovu vrijednost, plaće ili možda njihove prekrasne face, rekao je Portugalac

Prema pisanju Daily Maila, Paul Pogba na ljeto će vrlo vjerojatno napustiti Manchester United, s obzirom na to da već neko vrijeme nije u najboljim odnosima s menadžerom Joseom Mourinhom.

Sve je kulminiralo na utakmici protiv West Bromwich Albiona, koju je United izgubio 1-0, a Pogba je zamijenjen u 57. minuti. U posljednjih 11 utakmica, Francuz je ostao na klupi ili bio zamijenjen čak sedam puta.

Nagađanja su dobila novi značaj nakon što je prije 11 dana Pep Guardiola otkrio da je Pogba imao ponudu Cityja u siječnju.

- Ne očekujem od tebe da budeš igrač utakmice svaki tjedan, ne očekujem da svaki put zabiješ dva gola, ali očekujem da budeš konstantan - poručio je Mourinho Pogbi, a i o svojim trenerskim principima bio je jasan:

- Koji je kriterij za odabir momčadi? Ja znam samo za jedan - predstava na terenu. To je jedini način na koji ja biram igrače. Želite da gledam njihovu vrijednost, plaće ili možda njihove prekrasne face?

Na listi igrača koji su slobodni za odlazak, osim Pogbe, još su i Anthony Martial, Matteo Darmian i Daley Blind