Komentari 6

Kakva 'gajba'! Mamut je s više od 25 metara uvalio eurogol...

1

Ivan Mamut u sudačkoj nadoknadi utakmice Intera i Slaven Belupa zabio je briljantan gol za pobjedu Zaprešićana 3-1 nad Koprivničanima. "Divu iz predgrađa" to je druga pobjeda u prvenstvu

U susretu 8. kola Prve HNL Inter je u Zaprešiću svladao Slaven Belupo 3-1 (0-0).

Strijelci: 1-0 Serderov (47), 1-1 Nowak (49), 2-1 Mlinar (87), 3-1 Mamut (90+3).

Nakon što u prvih 45 minuta nije bilo golova, na početku nastavka tresle su se obje mreže. Inter je poveo u 47. minuti kada je Serderov udarcem glavom s pet metara iskoristio ubačaj Mlinara, no niti dvije minute potom Slaven je poravnao kada se Nowak najbolje snašao u gužvi pred domaćim vratima nakon udarca iz kuta.

00:31

Tih 1-1 stajalo je sve do pred kraj utakmice da bi u 87. minuti Mlinar iskoristio prizemni ubačaj Postojnskog, a konačnih 3-1 postavio je Ivan Mamut sjajnim udarcem s više od 25 metara u trećoj minuti nadoknade.

Zaprešić: Hrvatski Telekom Prva liga, 08. kolo, Inter Zaprešić - Slaven Belupo

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Deveti Inter sada ima šest bodova, jedan manje od osmog Slavena, a tri više od posljednjeg Varaždina.

Na vrhu je Dinamo sa 16 bodova, drugi Hajduk ima 15.