Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Leon Benko zabio je svoj prvi gol za kineski Dalian Aerbin

None Foto: Goran Stanzl/PIXSELL

Povremeni hrvatski reprezentativac zabio je prvijenac u dresu Dalian Aerbina. Njegov kineski klub odigrao je 2-2 na gostovanju kod Henan Jianyea

Bivši napadač Rijeke zabio je svoj prvi gol za kineski Dalian Aerbin. Leonu Benku ovo je bila treća utakmica u novom klubu, a svoj prvi gol zabio je u remiju 2-2 na gostovanju kod Henan Jianyea.

Benko je zabio u 60. minuti za smanjenje rezultata na 2-1. Za remi je zabio Bruno Meneghel pet minuta kasnije. Henan je poveo 2-0 golovima Johnsona u 45. i Xiyanga u 51. minuti.

U tri utakmice nove sezone Dalian je osvojio samo dva boda te je na lošem 11. mjestu od 16 momčadi.