Komentari 20

Livajina 'žuta minuta': Nakon utakmice je udario protivnika!

1

Večeras su igrane još dvije uzvratne utakmice playoffa lige prvaka, a očekivano ulazak u skupinu izborili su AEK i Ajax.

Ajax je u Kijev doputovao s 3:1 i još je u 15. minuti Dušan Tadić promašio penal.

Ostalo je 0:0, a Josip Pivarić igrao je cijeli susret za Dinamo.

AEK i Vidi u Ateni su odigrali 1:1, te je nakon pobjede 2:1 u Budimpešti grčak momčad ušla u skupinu LP.

Mantalos je u 48. minuti iz penala zabio za AEK, Nego je u 57. izjednačio, a AEK je kraj dočekao s dva igrača manje!

Naime, Helder Lopes u 81. je isključen, a Marko Livaja u 90. i to - s klupe! Jer Marko je u 84. bio zamijenjen.

Bila je već 98. minuta kada su se klupe zakačile, pa je Livaja dobio crveni, a Hult žuti kod Grka, a Lazović žuti kod Mađara. U tunelu je nakon susreta, javljaju grčki mediji, udario Danka Lazovića!