Komentari 23

Bočkaj golom potpuno slomio Lokomotivu u strašnom porazu

8

Nogometaši Osijeka u hladnom i nadasve maglovitom Gradskom vrtu slavili su protiv Lokomotive koja je domaćine podcijenila i zato primila 'porciju' od čak četiri komada u mrežu...

U utakmici 18. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka svladali Lokomotivu s 4-0 (0-0) i probili se na treće mjesto ljestvice.

Utakmica je igrana u uvjetima na granici regularnosti, po gustoj magli. Osijek je do vodstva došao u 55. minuti kada je gostujući igrač. Petrak igrao rukom u kaznenom prostoru, a Mirko Marić je sigurno realizirao jedanaesterac. U 62. minuti je napadač Lokomotive Llirim Kastrati zaradio crveni karton, a pobjedu Osijeka potvrdio je Marin Pilj u 78. minuti. U 82. minuti Mađar Laszlo Kleinheisler postiže treći gol, a Petar Bočkaj i četvrti pogodak za više nego uvjerljivu pobjedu Osječana u srazu klubova koji se bpore za Europu.

Osijek: U 18. kolu 1.HNL susreli se Osijek i Lokomotiva

Osijek je sada treći s 30 bodova, 11 manje od vodećeg Dinama, dok je Lokomotiva peta s 28 bodova.

Dvoboj se igrao na stadionu Gradski vrt, a sudio je Bebek iz Rijeke.

Strijelci: 1-0 Marić (55pen), 2-0 Pilj (78), 3-0 Kleinheisler (82), 4-0 Bočkaj (90+1)

Crveni karton: Kastrati (Lok, 62) (eg)