Komentari 76

Loša 'generalka' za Dinamo: Higuain sam okrenuo Atalantu

1

Ipak, i na gostovanju u Bergamu Juventus se - izvukao. Domaćini su poveli u 56. minuti golom Gosensa, no onda se za 'staru damu' ukazao Gonzalo Higuain koji je s dva gola srušio Atalantu

Juventus je već tradicionalno pri vrhu talijanskog prvenstva, a iako je i nakon senzacionalnog preokreta 3-1 protiv Atalante 'stara dama' i dalje neporažena, momčad Maurizija Sarrija daleko je od uvjerljive.

Čak pet momčadi zabilo je jednako ili više golova od Juventusa, a gotovo sve imaju po utakmicu manje. Crno-bijeli su zabili 21 gol u 13 kola, a jednako je zabio i Sassuolo, u jednoj utakmici manje.

Juve ne igra ni pretjerano lijepo ove sezone, a s više od jednim golom razlike u talijanskom prvenstvu su posljednji put do danas slavili prije gotovo dva mjeseca kada je 2-0 srušen SPAL.

Ipak, i na gostovanju u Bergamu Juventus se - izvukao. U 18. minuti domaćini su promašili penal, a u 56. minuti ipak poveli golom Gosensa. Bilo je prilike za još jedan penal, no VAR je ipak odlučio da od toga nema ništa, a onda se ukazao Gonzalo Higuain! Gol u 74. minuti pa osam minuta kasnije gol za vodstvo 2-1! Iako čini se kao da je pri drugom golu bilo čak i zaleđa Cuadrada...

Konačnih 3-1 postavio je Dybala koji je s desne strane ušao šesnaesterac, izigrao svog braniča i onda poslao savršen projektil u donji lijevi kut golmana..

Atalanta je uoči utakmice s Dinamom u utorak bacila malo promiješani sastav u kojoj je trener Gasperini odmorio neke udarne igle poput Muriela koji je ušao tek u drugom poluvremenu.

zenzacija 10 09:49