Komentari 21

Ludnica u Ljubljani: Slovenci u 90. zabili za veliku pobjedu...

5

Slovenija je povela, gosti su okrenuli rezultat, no domaćin je uspio izjednačiti, a u sudačkoj nadoknadi izboriti i pobjedu. Strijelci za slovensku vrstu koju vodi Matjaž Kek bili su Verbič,  Bezjak i Šporar

Brončani s posljednjeg Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji, Belgijanci, nastavljaju svoj siguran put prema plasmanu na Europsko prvenstvo 2020. godine.

U susretu šestog kola skupine I Belgija je rutinski odradila gostovanje u Glasgowu pobijedivši Škotsku s 4-0 ostvarivši šestu pobjedu i već je sada izvjesan putnik na Euro.

Slovaci zakomplicirali situaciju: Iznenadili Mađare u Groupami

Sve je bilo gotovo za pola sata, nakon što su gosti zabili tri gola, a strijelci su bili Lukaku (9), Vermalen (24) i Alderweireld (32), a za sva tri gola asistirao je Kevin de Bruyne. Najbolji igrač utakmice u 82. minuti se uspio i sam upisati među strijelce.

Slovenski preokret

Rusija je u Kalinjingradu slomila Kazahstan tek u 89. minuti preko Maria Fernandesa, dok je Cipar na gostovanju bez većih problema pobijedio San Marino sa 4-0.

U dvoboju dviju vodećih momčadi skupine C Njemačka je u Belfastu pobijedila dosad neporaženu Sjevernu Irsku s 2-0. Golove odluke zabili su Marcel Halstenberg (48) i Serge Gnabry (90).

Nizozemska nije imala problema u Estoniji pobijedivši s 4-0. Dva gola je zabio Ryan Babel (17, 48), a po jedan Memphis Depay (76) i Georginio Wijnaldum (87).

U skupini G Poljska i Austrija odigrale su 0-0, dok je Slovenija u susretu prepunom preokreta pobijedila Izrael s 3-2.

Euro 2020 Qualifier - Group G - Slovenia v Israel

Slovenija je povela, gosti su okrenuli rezultat, no domaćin je uspio izjednačiti, a u sudačkoj nadoknadi izboriti i pobjedu. Strijelci za slovensku vrstu koju vodi Matjaž Kek bili su Verbič (43),  Bezjak (66) i Šporar (90), a za Izraelce Natcho (50) i Zahavi (63)

Sjeverna Makedonija na gostovanju je pobijedila Latviju s 2-0, a golove su u razmaku od tri minute zabili Pandev (14) i Bardi (17). (dk)