Komentari 65

Mandžo se vratio pa asistirao: Juve je ispustio pobjedu u 93.!

1

Cristiano Ronaldo zabio je dva gola, jedan na asistenciju Marija Mandžukića koji se vratio nakon lakše ozljede mišića, no ni to nije pomoglo Juventusu. Parma je izvukla bod u trileru 3-3

Nogometaši Juventusa vodili su 2-0 i 3-1, ali nisu uspjeli pobijediti Parmu pred svojim navijačima u utakmici 22. kola talijanskog prvenstva, jer su gosti s dva pogotka Gervinha uspjeli izvući bod i odigrati 3-3.

Cristiano Ronaldo je u 36. minuti doveo Juventus u vodstvo. U 62. minuti Rugani je na Ronaldovu asistenciju udvostručio prednost domaće momčadi. No, samo dvije minute poslije Barilla je smanjio zaostatak Parme na 2-1. Dvije minute poslije lopta je ponovno u mreži gostiju, gdje ju je po drugi put na utakmici poslao Cristiano Ronaldo na asistenciju Marija Mandžukića.

U 74. minuti Gervinho je petom poslao loptu u mrežu te smanjio zaostatak gostiju, a Bjelokošćanin je u posljednjoj minuti sučevog vremena šokirao navijače Juventusa izjednačujućim pogotkom.

Mario Mandžukić je u ulozi Juventusova kapetana odigrao čitavu utakmicu.

Kako je Napoli u ranijem terminu sa 3-0 svladao Sampdoriju golovima Milika (25), Insignea (26) i Verdija (89-11m), razlika između dvije momčadi s vrha ljestvice smanjena je na devet bodova. Trećeplasirani Inter zaostaje 11 bodova za Napolijem, a čak 20 za Juventusom.