Komentari 96

Marcelo nakon Realovog kiksa: Ma skroz smo je*eno potonuli

1

Pa nećemo valjda nakon svake utakmice o tome možemo li obraniti naslov u La Ligi?! Jednostavno je, ako ćemo ovako gubiti bodove, nećemo osvojiti ligu, rekao je pomalo iznervirani Zidane

Real Madrid odigrao je tek 2-2 u Vigu protiv Celte. Gubili su 'kraljevi' 1-0, a onda je Gareth Bale okrenuo utakmicu u pet minuta za 2-1 Reala. U nastavku je Celta promašila penal, ali ni to nije pomoglo Realu koji je primio u 82. za 2-2.

Realu u Vigu nije pomogao niti obranjeni penal, Barca na +16!

Real s utakmicom manje od konkurenata u vrhu ima 32 boda, čak 16 manje od vodeće Barcelone, sedam manje od Atletica i pet manje od Valencije. Utakmica u Celti bila je Realu četvrta gostujuća utakmica zaredom u La Ligi u kojoj nisu uspjeli slaviti, njihov najgori niz od prosinca 2008. godine.

- Tužni smo... Svi smo je*eno potonuli - rekao je Marcelo i dodao:

- Pokušavamo izaći iz ovog stanja koje nam se ne sviđa. Teško je jer pritisak raste sa svakim kiksom. Pokušavamo igrati, zabijati, ali ne ide nam. Preostalo nam je samo boriti se - rekao je lijevi bek Real Madrida.

No problemos: Barca rutinski dobila Levante na Nou Campu

Nije sve tako crno, smatra Casemiro.

- Ako netko ovo može okrenuti, onda je to Real. Nikad se ne predajemo, vjerujemo u sebe. Istina, razlika je sad već velika i stvari su komplicirane - rekao je veznjak Reala.

Gdje je Zlatna lopta?

Zinedinea Zidane pomalo su naljutila pitanja o stanju na ljestvici i obrani naslova u La Ligi koja je svakim kiksom sve dalje i dalje.

- Pa nećemo valjda nakon svake utakmice o tome?! Jednostavno je, ako ćemo ovako gubiti bodove, nećemo osvojiti ligu. Malo smo svi skupa ljuti nakon Celte. Ne zbog prvog, već drugog poluvremena jer preko puta je bila bolja momčad - rekao je Zidane.

Nakon utakmice u svlačionicu Reala spustio se predsjednik Florentino Perez.

- Svi smo iznervirani i ljutiti zbog. Prvo poluvrijeme je bilo dobro, a zbog drugog moramo biti ljutiti.Puno je prostora da budemo bolji. Pa mi ne možemo odigrati dobrih 90 minuta - dodao je Zidane.

Marca je u tekstu o ocjenama igrača s utakmice protiv Celte objavila naslov: 'Ni traga Zlatnoj lopti'

Najtiražniji španjolski sportski dnevnik najbolje je ocijenio Garetha Balea koji je zabio dva gola. Isco je drugi najbolji, Navas koji je obranio penal je na trećem mjestu. Četvrti je Luka Modrić za kojeg su napisali da je pogriješio na startu utakmice nakon čega je Celta skoro povela. Za Ronalda su napisali: 'Još jedanput nestao u La Ligi... Užas'