Komentari 18

Mario Internetelli: Zabio, opalio story i stavio sve na Instagram

4

Nagledali smo se svakakvih proslava golova, ali ovo što je napravio Mario Balotelli... Nakon što je zabio, otišao je po mobitel, snimao je sebe i suigrače i to stavio na Instagram. U kadru je bio i Ćaleta-Car

Marseille je na Velodromeu pobijedio St. Etienne u 27. kolu francuskog prvenstva 2-0, a talijanski napadač Mario Balotelli možda je otvorio novu eru u načinu proslave golova jer ovo što je napravio, moramo priznati, još nismo vidjeli.

Bilo je raznih proslava s mobitelima, snimao je selfieje i legendarni Francesco Totti, ali to je bilo nakon utakmice. Još nikome nije palo napamet snimati dok utakmica traje.

Kamoli sve to još staviti na Instagram. Upravo je to napravio kontroverzni talijanski napadač koji je prvo u 12. minuti sjajnim volejem u padu zabio St. Etienneu. Potom je otišao iza gola, uzeo je mobitel, snimio slavlje i stavio to na svoj profil.

Dio povijesnog trenutka i internet slavlja bio je i hrvatski stoper Marseillea Duje Ćaleta-Car, koji je bio u kadru Balotellijevog slavlja. Odigrao je Ćaleta-Car cijelu utakmicu za Marseille za koji je drugi gol zabio Thauvin.

Ovom pobjedom Marseille se malo približio vodećoj četvorki, sad je na šestom mjestu s 41 bodom. PSG vodi sa 71 bodom, Lille ima 54 bodova, Lyon 49, Saint-Etienne 43, a Reims 42.

Ligue 1 - Olympique de Marseille v AS Saint-Etienne Ligue 1 - Olympique de Marseille v AS Saint-Etienne Ligue 1 - Olympique de Marseille v AS Saint-Etienne