Komentari 32

'Medvjedi' primili gol tri minute prije kraja pa pali u produžetku

7

Medveščak je gubio 2-0 pa vodio 4-2, da bi primio dva gola u posljednjih šest minuta pa izgubio u produžetku. Gube 3-2 u seriji, a iduća utakmica igra se već u petak

Imali su 'medvjedi' vodstvo 4-3, tri minute prije kraja i kontru s dva igrača na golmana Red Bulla. Nisu zabili, a samo par sekundi kasnije su kažnjeni. Primili su gol, a potom 'pali' u produžetku! Sada su u velikim problemima jer gube 3-2 u seriji, a iduća utakmica igra se u Salzburgu.

A utakmica je bila fantastična. Gubio je Medveščak nakon nepune tri minute, a do kraja 1. trećine imali su dva gola minusa.

Uslijedio je 'blitzkrieg', čudesnih 20 minuta. Tko zna što im je trener Raymond rekao na odmoru. Redom su zabijali Greentree, Sertich pa uz malo sreće Martinovic i Brine. Činilo se kako je pobjeda tako blizu. Ouzas je dobro branio, euforija je u Ledenoj bila nevjerojatna, 'mirišalo' je na uvjerljivo slavlje.

Ipak, sve su ispustili u posljednjoj trećini. U 54. je zabio Trattnig, koji je pogodio i u 73. minuti. U produžetku se presudnim pokazao puno veći 'roster' Red Bulla.

U petak slijedi nova utakmica, nadamo se ne i posljednja za 'medvjede' ove sezone...