Komentari 5

Medvjedi se probudili tek nakon četiri gola minusa

11

Hokejaši Medveščaka izgubili su od Villacha 4-3 u 18. kolu EBEL lige. Austrijanci su u Ledenoj vodili 4-0, a "medvjedi" su se prekasno probudili...

Ma, da smo imali samo još minutu, dvije,siguran sam da bi im zabili i četvrti gol, rekao je Mike Oulette nakon poraza Medveščaka 4-3 od Villacha u 18. kolu EBEL lige.
A počelo je užasno. Već nakon pet minuta Villach je vodio 2-0, "medvjedi" su izgledali potpuno smušeno, trećina je završila 3-0 za Austrijance, a nakon što su gosti početkom druge zabili i četvrti gol, činilo se da Medveščak više nema nikakvih izgleda.
No probudila se publika, gosti su malo stali i Medveščak je počeo igrati. Nažalost, prekasno. Prvo je Letang smanjio sredinom druge trećine, a Mike Oulette je u 45. i 50. minuti smanjio na 4-3. Ledena dvorana skoro se raspala od buke, "medvjedi" su jurnuli po izjednačenje, no više nije bilo vremena.
- Nevjerojatno. Nakon vodstva 4-0 ja moram reći da smo na kraju imali sreće. Svaka čast Medveščaku, strašno su nas stisnuli, no uspjeli smo se na kraju izvući - rekao je trener Villacha Johann Strömwall nakon utakmice.
Medveščakov niz od tri uzastopne pobjede stao je protiv Villacha, no već u petak u Domu sportova gostuje Klagenfurt, koji je izgubio pretprošle nedjelje od Medveščaka.
- Njih moramo dobiti, nema isprika. Ovaj tjedan imamo tri utakmice kod kuće i jednu moramo pobijediti. Danas smo sjajno igrali posljednje dvije trećine. Ako ćemo tako igrati protiv KAC-a, onda imamo stvarno puno izgleda - zaključio je Alan Letang.