Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Messi izgubio od Venezuele pa odustao od susreta s Marokom

None Foto: JUAN MEDINA

Argentina je u prijateljskom susretu protiv Venezuele iznenađujuće izgubila od Venezuele rezultatom 3-1 u povratničkoj utakmici Lionela Messija koji se na kraju svega i ozlijedio

Vratio se u reprezentaciju pa izgubio od 57. reprezentacije svijeta (3-1) i još se ozlijedio. Lionel Messi neće po dobrome pamtiti svoj povratak u argentinsku reprezentaciju, a objavom kako neće igrati u sljedećoj utakmici protiv Maroka razljutio je i mnogobrojne navijače koji su ga tamo htjeli vidjeti.

International Friendly - Argentina v Venezuela | Autor: JUAN MEDINA Foto: JUAN MEDINA

Utakmica Venezuele i Argentine igrala se u Madridu, a golove su zabili Rondon u 6. i Murillo u 44. minuti. Ne bi se moglo reći ni da je Argentina dominirala pa propustila prilike s obzirom na to da je Venezuela u prvom poluvremenu imala i više udaraca, a u nastavku je Argentina malo uzela inicijativu pa je Lautaro Martinez zabio u 59. minuti za 2-1, no to je bilo to od Argentine. Drugu pobjedu Venezuele protiv Argentine u povijesti zapečatio je još jedan Martinez, no ovaj put Josef, koji je zabio penal za 3-1.

Nakon utakmice objavljeno je kako se Messi vraća u Barcelonu na oporavak zbog ozljede zdjelice. Mnoštvo navijača ostalo je razočarano jer su kupili ulaznicu za susret Maroka i Argentine kako bi vidjeli Messija, ali Argentinac se tamo ipak neće pojaviti.