Komentari 8

Milan slavio protiv Bologne, Rebić nije odigrao niti sekunde

2

Tek drugi put ove sezone Milan je spojio dvije pobjede u prvenstvu. Prvi put im je to uspjelo koncem kolovoza i početkom rujna kada su dobili Bresciju i Veronu sa po 1-0, a sada su dobili Parmu (1-0) i Bolognu (3-2)

U posljednjem susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Bolognu sa 3-2 i tek drugi put ove sezone spojio dvije pobjede u prvenstvu.

POGLEDAJTE VIDEO:

01:08

Prvi put 'Rossonerima" je to uspjelo koncem kolovoza i početkom rujna kada su dobili Bresciju i Veronu sa po 1-0, a sada su dobili Parmu (1-0) i Bolognu (3-2).

Gosti su poveli u 15. minuti golom poljskog napadača Krzysztofa Piateka koji je realizirao kazneni udarac kojeg je sam izborio. Na 2-0 je povisio Theo Hernandez u 32. minuti, a isti je igrač osam minuta kasnije zatresao vlastitu mrežu vrativši nadu domaćinu.

Međutim, Milan je već u prvoj minuti nastavka povisio na 3-1, a pogodak je postigao Giacomo Bonaventura. Bologna je u 84. smanjila golom Nicole Sansonea iz kaznenog udarca, ali do kraja susreta nije uspjela izboriti remi.

Ante Rebić nije nastupio za goste, dok je Bolognu vodio Siniša Mihajlović koji se vratio na klupu i to protiv kluba kojeg je vodio prije četiri godine. Podsjetimo, srpski stručnjak je imao transplantaciju koštane srži i zbog toga je izbivao neko vrijeme s terena.

Parma je na gostovanju pobijedila Sampdoriju sa 1-0. Jedini gol postigao je Juraj Kucka u 21. minutu. Sampdorija je u 77. minutu propustila dobru priliku za izjednačenje, no Fabio Qiagliarella nije realizirao kazneni udarac. Točnije njegov udarac sjajno je zaustavio Luigi Sepe. (eg)