Komentari 41

Gael Monfils šokirao Federera, Dimitrov "pomeo" Wawrinku

1

Federer i Wawrinka lani su igrali finale Monte Carla. Ove godine ispali su u trećem kolu. Federera je izbacio Gael Monfils, Wawrinku je za 54 minute pomeo Dimitrov

Crni dan za Švicarce u Monte Carlu. Roger Federer ispao je u trećem kolu turnira porazom od Gaela Monfilsa. Stan Wawrinka izgubio je od Grigora Dimitrova.

Iako je Roger prije ovog meča imao 8-3 u pobjedama protiv Monfilsa, Francuz je slavio u njihovom posljednjem meču, u Davis Cupu u tri seta 6-1, 6-4, 6-3. Monfils je izbacio Rogera u dva seta, 6-4, 7-6 u 3. kolu i plasirao se dalje.

Dimitrov pomeo branitelja naslova Wawrinku

Nije ovo bio dobar dan za Švicarce. Stan Wawrinka, pobjednik turnira 2014. godine, pometen je od Grigora Dimitrova. Bugarin je slavio za 54 minute, bilo je 6-1, 6-1 u trećem kolu turnira protiv neprepoznatljivog Švicarca.

Wawrinka je imao čak 41 neprisiljenu pogrešku u meču protiv bugarskog igrača.