Komentari 16

Muka na Allianz Areni: Bayern s igračem više jedva do slavlja

1

Bayern je u 30. kolu Bundeslige na Allianz Areni jedva izašao na kraj s Werderom i slavio 1-0.

Odmah je u prvom poluvremenu momčad Nike Kovača bila jača, imali su šest udaraca naprema Werderovih dva, a nakon predaha Veljković u 58. minuti dobiva isključenje.

A onda? Bayernova rapsodija! Udaraca, ali ne i golova... Ni s igračem više u početku Bavarci nisu uspjevali slomiti goste, no onda je u 75. minuti briljantan udarac s 20-ak metara u mrežu poslao Sule.

Imao je Bayern čak 22 udarca u drugom poluvremenu, no ipak su nakon 90 minuta imali tek minimalnu prednost, ali to je - dovoljno. Sada imaju četiri boda više od Borussije koja međutim ima utakmicu manje, a u ovom kolu ih čeka gostovanje kod Freiburga.

U ostalim susretima Leverkusen je svladao Nurnberg 2-0, Mainz je 3-1 pobijedio Dusseldorf, a zanimljivo je bilo u Augsburgu gdje je domaćin sa šesticom (6-0) poslao goste iz Stuttgarta kući...